Na hlavní obsah

Přebor jednotlivců a družstev SGM Jihočeského kraje - volné sestavy


nejmladší žáci (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nůsek Jakub 2013 Merkur ČB
2 Čutka Oliver Jan 2014 Merkur ČB
3 Kopecký Lukáš 2013 Merkur ČB
4 Koudelka Vít 2013 Merkur ČB
5 Křížek Martin 2013 Merkur ČB
6 Šílený Jáchym 2014 Merkur ČB
7 Veselý Vojtěch 2013 Merkur ČB
8 Černý Ondřej 2015 Merkur ČB
9 Foit Vilém 2014 Merkur ČB
10 Shon Vilém 2015 Merkur ČB
11 Soukup Jiří 2015 Merkur ČB
12 Vychytil Filip 2014 Merkur ČB
13 Čížek Ondřej 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
14 Paris Vladimír 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
15 Suchý Eduard 2015 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
16 Špaček Filip 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
17 Andrýs Adam 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
18 Dračka Juda 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová,Šonka
19 Kupsa Martin 2015 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
20 Marek Jakub 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
21 Šonka Martin 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
22 Tichý Tomáš 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
23 Vocetka Filip 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka

nejmladší žáci - družstva (2015 - 2013)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Foit Vilém 2014 Merkur ČB
2 Merkur České Budějovice, z.s. Shon Vilém 2015 Merkur ČB
3 Merkur České Budějovice, z.s. Soukup Jiří 2015 Merkur ČB
4 Merkur České Budějovice, z.s. Vychytil Filip 2014 Merkur ČB
5 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Čížek Ondřej 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
6 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Paris Vladimír 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
7 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Suchý Eduard 2015 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
8 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Špaček Filip 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
9 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Dračka Juda 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová,Šonka
10 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Kupsa Martin 2015 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
11 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Marek Jakub 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
12 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Šonka Martin 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
13 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s C Andrýs Adam 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
14 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s C Tichý Tomáš 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
15 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s C Vocetka Filip 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka

mladší žáci (2015 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimek Jonáš 2012 Merkur ČB Tomaschko L.
2 Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Černý Antonín 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Moravec
4 Vaněk Šimon 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
5 Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.
6 Horelica Lukáš 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.

mladší žáci - družstva (2015 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Černý Antonín 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Moravec
2 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Vaněk Šimon 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann

starší žáci (2015 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
2 Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
3 Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
4 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
5 Donát Matyáš 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.
6 Namjak Kristián 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.

starší žáci - družstva (2015 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
2 Merkur České Budějovice, z.s. Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
3 Merkur České Budějovice, z.s. Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
4 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Donát Matyáš 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.
5 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Horelica Lukáš 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.
6 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Namjak Kristián 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.
7 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.

dorostenci (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Erhart Tomáš 2007 Merkur ČB Erhart
2 Holek Šimon 2007 Merkur ČB Erhart

muži (2004 a starší)