Na hlavní obsah

Mistrovství ČR jednotlivkyň C


sportovní gymnastika žen
Datum: 28.10.-30.10.2022
Pořadatel: Černošice
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 16.10.2022

Přehled přidělených míst oddílům v jednotlivých kategoriích.
Označte prosím v přihláškách do poznámky k závodnicím jejich post jako náhradnice včetně pořadí.( N1, N2…..).
V případě, že odhlásíte závodnici a máte vlastní v náhradnicích smažte u ní Nx.
Pořadí náhradnic je pro případ, že se odhlásí závodnice oddílu, který nemá vlastní náhradnici.
Vše zatím provádějte v GISu.
K 16.10. provedu aktualizaci tabulky.
Předběžný časový pořad:
Pátek 28.10. ca 12 hod VS5C dva sledy á 40 závodnic
Sobota 29.10. ca 8:30 VS4C dva sledy á 40 závodnic a poté VS6C jeden sled s pauzou
Neděle 30.10. ca 8:30 VS3C dva sledy

Lenka Šotolová

VS3C - mladší žákyně (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hájková Sofie 2012 BubbleGym Milerská, Konečná
2 Lubojacká Barbora 2012 GK Vítkovice Kaczorová
3 Mikulková Veronika 2012 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polák Karel
5 Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Polák Karel
6 Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Polák Karel
7 Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Polák Karel
8 Jaegerová Nikita 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
10 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
11 Šefčíková Marika 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
12 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
13 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
15 Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
16 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
17 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
18 Tatarinov Valerie 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
19 Matyščáková Sára 2013 Gymnastika Teplice
20 Čejková Barbora 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
21 Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
22 Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
23 Zdráhalová Hana 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
24 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
25 Staševská Klaudie 2013 KSG Most Čejková, Kopecká, Pokuta
26 Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková
27 Dropová Beáta 2012 SG Liberec Mezeiová
28 Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková
29 Požárová Anežka 2012 SG Liberec Berková
30 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Mezeiová
31 Špaková Elin 2013 SG Liberec Bartuňková, Vrchovecká
32 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
33 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
34 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
35 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
36 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
37 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
38 Coufalová Vanesa 2012 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
39 Antošová Karolína 2013 SK Žlutava Polášková,Šarová
40 Matuszková Magdaléna 2012 SK Žlutava Polášková,Šarová
41 Swiatková Jolana 2012 SK Žlutava Polášková,Šarová
42 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
43 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
44 Maleňáková Elen 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
45 Vavrušová Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
46 Buchtová Nela 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
47 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
48 Mišovičová Tereza 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková
49 Rule Viktorie 2013 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková
50 Čižková Anežka 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková
51 Matusek Maya 2013 T.J. Sokol Chrudim Linková
52 Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
53 Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
54 Prokopová Tereza 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
55 Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
56 Mrázková Kateřina 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
57 Kořánová Rozálie Mija 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
58 Jurášková Julie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
59 Lázňovská Dora 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M.
60 Rösslerová Anna 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
61 Brandtlová Nela 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
62 Zábojníková Melisa 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
63 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
64 Kotková Zuzana 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
65 Úlehlová Veronika 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
66 Vytvarová Valerie 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Kubešová, Dykastová, Tichá
67 Sedláčková Lucie 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
68 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
69 Šidáková Jana 2012 TJ Doksy Jakšová Kamila
70 Vysušilová Anežka 2012 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
71 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
72 Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
73 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
74 Benešová Tereza 2013 TJ Jičín Lenka Karbanová
75 Červenková Adriana 2013 TJ Loko Pardubice Kolektiv trenérů
76 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
77 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
78 Ondrová Rosalie 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
79 Nejedlá Lucie 2012 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
80 Zlámalová Elena 2012 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
81 Kakáčová Běla 2013 TJ Prostějov Sekanina
82 Pechová Magda 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
83 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
84 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
85 Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová,Jiráková
86 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
87 Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
88 Ederová Petra 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
89 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
90 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
91 Drahošová Kristýna 2012 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová L.
92 Bulušková Viktorie 2012 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
93 Babišová Sára 2013 TJ Šumperk Pražáková , Langer
94 Bukovjanová Barbora 2013 TJ Šumperk Gacho,Pražáková
95 Hofschneiderová Sofie 2013 TJ Šumperk Kubíčková,Pražáková
96 Matýsová Gabriela 2012 TJ Šumperk Langer , Pražáková
97 Vašáková Dita 2012 TJ Šumperk Langer,Gacho
98 Voborníková Gabriela 2013 TJ Šumperk Langer,Pražáková
99 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
100 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková
101 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
102 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
103 Vacková Anežka 2012 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

VS4C - starší žákyně (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Balková Veronika 2011 BubbleGym Milerská, Konečná
2 Svobodová Rozálie 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polák Karel
4 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
5 Huplíková Helena 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Fitzpatrick Emily Anna 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Pavelková Marianna 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Stonová Nikola 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
10 Rybovičová Julie 2011 GYMPRA Zahradníčková D+J
11 Vencelová Gabriela 2010 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
12 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová
13 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Pazderníková, Ševčíková
14 Holubová Nikola 2010 SGD Opava Spickova
15 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
16 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
17 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
18 Vítková Týna 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
19 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
20 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
21 Holáňová Tereza 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
22 Žídková Nikola 2011 Škola gymnastických mistrů Hanzelková, Galas
23 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
24 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
25 Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Machková, Klausová
26 Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Machková, Klausová
27 Stejskalová Marika 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Machková, Klausová
28 Horáčková Adéla 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová
29 Janičkovičová Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
30 Škapová Anna 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
31 Čejková Kristýna 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
32 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
33 Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
34 Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
35 Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
36 Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
37 Kolářová Veronika 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
38 Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
39 Hrubá Karolína 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
40 Kučerová Kristina 2011 T.J. Sokol Poděbrady Sýkorová a Pokorná
41 Mrázková Karolína Anna 2011 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Vernerová
42 Otová Šárka 2011 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Vernerová
43 Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Bečičková L.
44 Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Bečičková L.
45 Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Bečičková L.
46 Andresová Denisa 2011 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
47 Eliášová Nela 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
48 Kobzová Ema 2011 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
49 Králová Soňa 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
50 Krejčíková Adéla 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčkova Iveta
51 Kudláčková Adéla 2011 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
52 Novotná Ema 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
53 Kubánková Viola 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
54 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
55 Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
56 Macečková Eliška 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
57 Feistnerová Sofie 2011 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
58 Auersvaldová Agáta 2011 TJ Jičín Lenka Karbanová
59 Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Lenka Karbanová
60 Štulíková Anežka Kateřina 2010 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
61 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
62 Bartáková Kateřina 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
63 Van Minnen Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
64 Ježáková Ela 2010 TJ Prostějov Jančík
65 Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
66 Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
67 Vašková Lucie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
68 Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
69 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
70 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
71 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
72 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
73 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
74 Zagorová Tereza 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
75 Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
76 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
77 Demlová Justýna 2010 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová L.
78 Medlíková Alexandra 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová L.
79 Plecháčová Amálie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová L.
80 Bryndová Lucie 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová,Petráček
81 Staňková Anežka 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Petráček
82 Danielová Nela 2010 TJ Šumperk Gacho,Langer
83 Langerová Terezie 2010 TJ Šumperk Kubíčková ,Langer
84 Švédová Anna Marie 2010 TJ Šumperk Langer, Gacho
85 Škrabalová Lucie 2011 TJ Šumperk Langer, Gacho
86 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
87 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
88 Vymětalová Elen 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
89 Čapková Aneta 2011 Tým SGP Hradec Králové Říhová

VS5C - juniorky (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
6 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
8 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
9 Rakušan Elisa Sophia 2009 Gym Dobřichovice Klimentová, Halounková
10 Kratochvílová Josefína 2009 Gym Dobřichovice Klimentová, Halounková
11 Hartlová Linda 2008 Gymnastika Říčany Bernardová
12 Burešová Natálie 2008 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
13 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
14 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová
15 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová
16 Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
17 Bachová Lucie 2009 SGD Opava Spickova K+D
18 Lichovníková Andrea 2009 SGD Opava Špičková
19 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
20 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
21 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
22 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
23 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
24 Brandová Natálie 2009 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
25 Hurdálková Pavlína 2009 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
26 Šmídová Martina 2008 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
27 Železová Stela 2009 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
28 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
29 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
30 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
31 Klepáčová Magdaléna 2009 Škola gymnastických mistrů Hanzelková, Galas
32 Macurová Laura 2009 Škola gymnastických mistrů Hanzelková, Galas
33 Míčková Mája 2008 Škola gymnastických mistrů Hanzelková, Galas
34 Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
35 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
36 Holanová Ellen 2009 T.J. Sokol Kolín Šedinová
37 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
38 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
39 Čejková Sára 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
40 Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
41 Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
42 Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
43 Mitošinková Denisa 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
44 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
45 Holá Etell Victorie 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
46 Horová Kateřina 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
47 Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
48 Blažková Anna 2009 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
49 Bultová Luisa 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová
50 Kratochvílová Anna 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Schwarzová, Vodičková
51 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
52 Janková Klára 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
53 Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
54 Daňková Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
55 Couffin - Mudříková Agáta 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
56 Čudrnáková Eliška 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
57 Maršálková Michaela 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
58 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
59 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
60 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
61 Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
62 Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
63 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
64 Štefková Nela 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Pazderková
65 Nittingerová Eliška 2008 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
66 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
67 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
68 Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
69 Jančíková Valérie 2009 TJ Prostějov Jančík
70 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
71 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
72 Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
73 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
74 Pikorová Denisa 2009 TJ Spartak Vrchlabí Pikorová Z.
75 Cermanová Anna 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
76 Bisová Eva 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Petráček
77 Čondlová Lucie 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Petráček
78 Smíšková Natalie 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Petráček
79 Okrouhlá Tereza 2009 TJ Šumperk Langr,Gacho
80 Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho,Langer
81 Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Langer, Gacho
82 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
83 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
84 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
85 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
86 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
87 Halamková Eliška 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
88 Valášková Jana 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

VS6C - ženy (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Kindlová Jiřina 2006 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
4 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
5 Vaňhová Romana 2004 GYMPRA Staňková
6 Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková
7 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
8 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
9 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová
10 Kostyšynová Zora 2005 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
11 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
12 Běčáková Natálie 2007 Škola gymnastických mistrů Gellertová, Galas
13 Čiháková Aneta 2006 Škola gymnastických mistrů Gellertová, Galas
14 Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín Šedinová
15 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
16 Průchová Martina 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
17 Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
18 Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
19 Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
20 Svatošová Nikola 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
21 Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
22 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
23 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
24 Dbalá Anežka 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Vernerová
25 Skořepová Hermína 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová, Vernerová
26 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
27 Beránková Kristýna 1998 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
28 Svobodová Anna 1996 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
29 Mikešová Karolína 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
30 Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
31 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
32 Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
33 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
34 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
35 Kratochvílová Michaela 2007 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
36 Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín Petra Kodešová
37 Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Petra Kodešová
38 Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
39 Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
40 Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
41 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
42 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
43 Langová Vendula 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová
44 Malínková Zuzana 2007 TJ Prostějov Jančík
45 Vítková Zuzana 2003 TJ Prostějov Lukášová
46 Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
47 Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
48 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
49 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
50 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
51 Prášková Elizabeth 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
52 Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská
53 Cibulková Veronika 2007 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková