Na hlavní obsah

1. Kolo českého poháru - Plzeň 2022


parkour
Datum: 25.6.2022
Pořadatel: Krašovská aktivity centrum Plzeň
Adresa: Krašovská 1696/30, Plzeň
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 23.6.2022

Závod Českého poháru v Plzni. Všechny věkové kategorie. Otevřený závod pro registrované i neregistrované závodníky v parkouru. Závod v disciplínách Speed-Run a Freestyle. Registrace pro členy ČGF (registrovaní závodnící) má na starosti jejich oddíl a přihlašuje je pomocí systému GIS. Registrace pro nepřihlášené a neregistrované závodníky, kteří nejsou členy ČGF pod "Oddílem" je možná pouze na místě konání závodu a předložení prohlášení o zdravotní způsobilosti (viz příloha níže). Fyzicky se závodník musí dostavit v den konání závodu do 9:00 hodin a finálně potvrdit prezenci. Startovné na disciplínu: Členové ČGF - 200 Kč/os. Nečlen - 300 Kč/os. Úhradu startovného provádějte na účet číslo: FIO banka 2402092453/2010. Adresa místa konání závodu - Krašovská 30, 323 00 Plzeň.

Senior - ženy - Speed-Run (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín

Senior - muži - Speed-Run (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
2 Chyba Martin 2000 InBalance
3 Pivoňka Daniel 2004 InBalance
4 Moravec Marek 1998 SGD Opava

Junior - ženy - Speed-Run (2007 - 2005)

Junior - muži - Speed-Run (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
2 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
3 Sova Jakub 2007 InBalance
4 Hütter Mathias 2007 JV Sport team
5 Achberger Patrik 2007 PA Plzeň
6 Bernášek Jonáš 2007 PA Plzeň
7 Kondelík Jonáš 2007 PA Plzeň
8 Horváth Vojtěch 2005 Racek 2017
9 Malý Dominik 2007 Racek 2017
10 Šedivý David 2007 Racek 2017

Starší žáci - ženy - Speed-Run (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tománková Kateřina 2010 Gymnastika Dobříš J.Holcová
2 Kodýtková Nikol 2010 PA Plzeň

Starší žáci - muži - Speed-Run (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
2 Grzebinski Filip 2009 InBalance Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Losa Václav 2008 JV Sport team
4 Tomi Michal 2009 JV Sport team
5 Blažek Matyáš 2009 PA Plzeň
6 Brichcín Jakub 2010 PA Plzeň
7 Janák Daniel 2008 PA Plzeň Daniel Šik
8 Kašpar Matyáš 2010 PA Plzeň
9 Krieger Jan 2010 PA Plzeň
10 Soukup Michal 2009 PA Plzeň
11 Šuchman Oskar 2010 PA Plzeň
12 Kronďák Vít 2010 PA Plzeň
13 Novák Ondřej 2009 PA Plzeň
14 Hroz Marek 2010 Racek 2017
15 Spěváček Lukáš 2009 Racek 2017
16 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017
17 Flek Benjamin 2010 Racek 2017 Konecny
18 Horváth Antonín 2008 Racek 2017

Mladší žáci - ženy - Speed-Run (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Carbochová Marie 2012 Gymnastika Dobříš J.Holcová
2 Vaňugová Eliška 2011 Gymnastika Dobříš Hošková+Baudis
3 Martínková Ema 2011 Racek 2017

Mladší žáci - muži - Speed-Run (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pivoda Samuel 2011 InBalance
2 Sýkora Kryštof 2012 InBalance
3 Chmela Timon 2013 JV Sport team
4 Mladek Jan 2012 JV Sport team
5 Panenka Hynek 2011 JV Sport team
6 Kocián Jan 2013 PA Plzeň
7 Novák Adam 2011 PA Plzeň
8 Pešír Daniel 2011 PA Plzeň
9 Rambousek Martin 2011 PA Plzeň
10 Šipatka Filip 2011 PA Plzeň
11 Šour Dominik 2011 PA Plzeň
12 Štochl Matěj 2011 PA Plzeň
13 Hejl Lukáš 2012 PA Plzeň
14 Brill Lukáš 2013 PA Plzeň
15 Jangl Dominik 2012 PA Plzeň
16 Mourek Kryštof 2011 PA Plzeň
17 Vaněk Šimon 2011 Racek 2017 Kašíková,Kollmann
18 Hrabina Filip 2011 Racek 2017
19 Kubíček Kryštof 2011 Racek 2017
20 Kudrna Matyáš 2011 Racek 2017
21 Strachota Jakub 2012 Racek 2017
22 Fišer Matyáš 2011 Racek 2017
23 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017
24 Matias Karo 2012 Racek 2017

Děti - ženy - Speed-Run (2016 - 2014)

Děti - muži - Speed-Run (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vavruška Vojtěch 2015 JV Sport team
2 Záruba Martin 2014 JV Sport team
3 Cerina Daniel 2015 Racek 2017
4 Gambiraza David 2014 Racek 2017

Senior - ženy - Freestyle (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín
2 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín Morysková, Konečný, Opočenská
3 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín

Senior - muži - Freestyle (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
2 Hartmann Marek 2001 Gymnastika Zlín
3 Pivoňka Daniel 2004 InBalance
4 Moravec Marek 1998 SGD Opava

Junior - ženy - Freestyle (2007 - 2005)

Junior - muži - Freestyle (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
2 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
3 Sova Jakub 2007 InBalance
4 Hütter Mathias 2007 JV Sport team
5 Achberger Patrik 2007 PA Plzeň
6 Bernášek Jonáš 2007 PA Plzeň
7 Kondelík Jonáš 2007 PA Plzeň
8 Horváth Vojtěch 2005 Racek 2017
9 Malý Dominik 2007 Racek 2017
10 Šedivý David 2007 Racek 2017

Starší žáci - ženy - Freestyle (2010 - 2008)

Starší žáci - muži - Freestyle (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín Chromeček Martin
2 Grzebinski Filip 2009 InBalance Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Blažek Matyáš 2009 PA Plzeň
4 Brichcín Jakub 2010 PA Plzeň
5 Janák Daniel 2008 PA Plzeň Daniel Šik
6 Kašpar Matyáš 2010 PA Plzeň
7 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017
8 Flek Benjamin 2010 Racek 2017 Konecny

Mladší žáci - ženy - Freestyle (2013 - 2011)

Mladší žáci - muži - Freestyle (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pivoda Samuel 2011 InBalance
2 Rambousek Martin 2011 PA Plzeň
3 Šour Dominik 2011 PA Plzeň
4 Štochl Matěj 2011 PA Plzeň
5 Bulín Jiří 2011 PA Plzeň
6 Vaněk Šimon 2011 Racek 2017 Kašíková,Kollmann
7 Hrabina Filip 2011 Racek 2017
8 Strachota Jakub 2012 Racek 2017
9 Fišer Matyáš 2011 Racek 2017
10 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017

Děti - ženy - Freestyle (2016 - 2014)

Děti - muži - Freestyle (2016 - 2014)