Na hlavní obsah

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV


extraliga (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Peterková Klára 2006 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Krylova Tatiana 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
9 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Dobrocká Lucia 2007 T.J. Sokol Kampa
10 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Ostrihoňová Nela 2010 T.J. Sokol Kampa
11 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
12 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná
13 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
19 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Artamonova Soňa 2007 TJ Bohemians Praha
20 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
21 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Jiří Fiřt
22 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
23 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
24 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha
25 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Lukášová
26 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Lukášová
27 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
28 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
29 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil
30 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Surmanová Sára 2005 TJ Prostějov

I. liga (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Hájková
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Novotná Sára Anna 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Hájková
6 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
8 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Měrková Vendula 2001 GYMPRA Morysková, Konečný, Opočenská
9 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
10 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
11 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
12 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
13 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kravčuk Maria 2009 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
14 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
15 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Tatíčková Anna 2008 SK Hradčany Fialová, Gurov
16 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Polák
17 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Polák
18 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
19 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
20 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
21 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
22 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
23 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
24 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
25 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
26 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
27 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
28 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Steinhauserová Julie 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
29 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
30 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
31 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
32 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
33 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová

II. liga (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
2 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Spicková
3 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
4 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
5 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Kočí Tereza 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
6 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
7 Gymnastický klub Domažlice, z.s. Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková, Gibfriedová
8 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
9 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
10 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
11 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
12 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
14 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice kolektiv trenérů
15 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
16 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice kolektiv trenérů
17 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek
18 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
19 Gymnastika Zlín, z.s. Hlaváčová Julie 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
20 Gymnastika Zlín, z.s. Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
21 Gymnastika Zlín, z.s. Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
22 Gymnastika Zlín, z.s. Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
23 Gymnastika Zlín, z.s. Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
24 Gymnastika Zlín, z.s. Šerá Kristýna 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
25 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov S.Kargalcev a sk.
26 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
27 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
28 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
29 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
30 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
31 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová
32 KSG Znojmo Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová
33 KSG Znojmo Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová
34 KSG Znojmo Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová
35 KSG Znojmo Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová
36 KSG Znojmo Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová
37 KSG Znojmo Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová
38 Merkur České Budějovice, z.s. Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
39 Merkur České Budějovice, z.s. Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
40 Merkur České Budějovice, z.s. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
41 Merkur České Budějovice, z.s. Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
42 Merkur České Budějovice, z.s. Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
43 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová
44 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
45 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
46 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová
47 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
48 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová
49 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
50 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
51 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
52 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
53 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
54 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kazyrevič Darja 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
55 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
56 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
57 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Dvořáková, Novotná
58 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Rodriguez Cuesta Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
59 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
60 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Boháčová Markéta 2006 T.J. Sokol Kampa Novotná
61 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
62 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Pálková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
63 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Doležalová Valérie Vivien 2007 T.J. Sokol Kolín kolektiv trenérů
64 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Fleischhansová Bára 2008 T.J. Sokol Kolín Kolektiv trenérů
65 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Hrabáková Emily 2008 T.J. Sokol Kolín Kolektiv trenérů
66 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
67 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
68 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
69 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
70 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
71 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
72 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
73 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
74 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
75 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Jarotková Veronika 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
76 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
77 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
78 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
79 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
80 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
81 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
82 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
83 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
84 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
85 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Nittingerová Eliška 2008 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
86 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
87 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
88 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Horová Kateřina 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
89 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
90 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
91 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková, Petrášková
92 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Mertlová Sofie 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová, Kubešová,Čechurová
93 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Mitošinková Denisa 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
94 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
95 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Průchová Martina 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
96 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
97 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová,Čechurová
98 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová, Mengr
99 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná
100 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová, Mengr
101 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna
102 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná
103 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová, Mengr
104 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
105 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
106 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
107 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
108 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
109 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
110 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
111 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
112 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
113 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
114 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Brožíková Barbora 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
115 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Cermanová Anna 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
116 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Dušánková Natálie Emilie 2010 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
117 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
118 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
119 Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. Prášková Elizabeth 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková, Koldovská
120 TJ Doksy, z.s. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
121 TJ Doksy, z.s. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
122 TJ Doksy, z.s. Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
123 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
124 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
125 TJ Doksy, z.s. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
126 TJ Jičín z.s. Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká, Bartuňková
127 TJ Jičín z.s. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
128 TJ Jičín z.s. Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín Kodešová
129 TJ Jičín z.s. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
130 TJ Jičín z.s. Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová
131 TJ Loko Pardubice z.s. Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová
132 TJ Loko Pardubice z.s. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
133 TJ Loko Pardubice z.s. Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
134 TJ Loko Pardubice z.s. Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
135 TJ Loko Pardubice z.s. Stejskalová Adriana 2010 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
136 TJ Loko Pardubice z.s. Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Loko Pardubice Květonová
137 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
138 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
139 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
140 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
141 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
142 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
143 TJ Sokol Horní Počernice Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
144 TJ Sokol Horní Počernice Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
145 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
146 TJ Sokol Horní Počernice Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
147 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
148 TJ Sokol Horní Počernice Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
149 TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak Sezimovo Ústí Drdová, Cepák, Prokop
150 TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak Sezimovo Ústí Drdová, Cepák, Prokop
151 TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s. Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak Sezimovo Ústí Drdová, Cepák, Prokop
152 TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s. Slabá Hana 2011 TJ Spartak Sezimovo Ústí Drdová, Cepák, Prokop
153 TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak Sezimovo Ústí Drdová, Cepák, Prokop
154 TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak Sezimovo Ústí Drdová, Cepák, Prokop
155 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
156 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
157 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
158 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
159 Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová

extraliga - jednotlivkyně

I. LIGA - jednotlivkyně

II. LIGA - jednotlivkyně