sportovní gymnastika žen | |
Datum: | 10.12.2022 |
---|---|
Místo konání: | ZŠ Ivančická |
Pořadatel: | Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov |
Adresa: | Ivančická 218, 672 01 Moravský Krumlov |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 7.12.2022 |
rozpis: | |
---|---|
výsledky: |
sportovní gymnastika žen | |
Datum: | 10.12.2022 |
---|---|
Místo konání: | ZŠ Ivančická |
Pořadatel: | Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov |
Adresa: | Ivančická 218, 672 01 Moravský Krumlov |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 7.12.2022 |
rozpis: | |
---|---|
výsledky: |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Baše Emily | 2017 | KSG Mor. Slavia Brno | Čeledová a kol. |
2 | Mrázková Kristýna Anežka | 2016 | KSG Mor. Slavia Brno | Čeledová a kol. |
3 | Stibůrková Laura | 2016 | KSG Mor. Slavia Brno | Čeledová a kol. |
4 | Viktorínová Alex | 2016 | KSG Mor. Slavia Brno | Čeledová a kol. |
5 | Záděrová Stela | 2016 | KSG Mor. Slavia Brno | Čeledová a kol. |
6 | Kalábová Anežka | 2016 | KSG Znojmo | Švarcová, Bedřichová |
7 | Kubošná Růžena | 2018 | KSG Znojmo | Švarcová, Bedřichová |
8 | Molitor Vanessa Ellen | 2016 | KSG Znojmo | Švarcová, Bedřichová |
9 | Valová Jana | 2017 | KSG Znojmo | Švarcová, Bedřichová |
10 | Vybrancová Michaela | 2017 | SGC Ostrava | Dudová, Horsinková |
11 | Říhová Justýna Anna | 2016 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová |
12 | Javoříková Emma | 2016 | SGC Ostrava | Dudová, Horsinková |
13 | Lonská Miriam | 2016 | SGC Ostrava | Dudová |
14 | Šulová Agáta | 2017 | SGC Ostrava | Dudová, Horsinková |
15 | Frolková Julie | 2016 | ŠK Uherský Ostroh | Zpěváková |
16 | Latinová Justýna | 2016 | ŠK Uherský Ostroh | Zpěváková |
17 | Novotná Veronika | 2016 | T.J. Sokol Brno I | Blašková |
18 | Čapková Agáta | 2016 | T.J. Sokol Brno I | Blašková, Václavíková, Slezáková |
19 | Fejfarová Sára | 2016 | T.J. Sokol Brno I | Slezáková, Lužová, Blatecká |
20 | Mladá Rozalie | 2017 | T.J. Sokol Brno I | |
21 | Pavlovic Marie-lou | 2016 | T.J. Sokol Brno I | Blašková, Václavíková, Slezáková |
22 | Fukalová Marie | 2016 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
23 | Šmahelová Charlotta | 2016 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Hamzová,Stadlerová,Sochorová |
24 | Brudíková Gita | 2017 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Hamzová,Stadlerová,Sochorová |
25 | Kyliánová Viktorie | 2019 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Hamzová,Stadlerová,Sochorová |
26 | Večeřová Lajla | 2017 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Hamzová,Stadlerová,Sochorová |
27 | Sochorová Veronika | 2018 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Hamzová,Stadlerová,Sochorová |
28 | Holcmanová Julie | 2016 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Hamzová,Stadlerová,Sochorová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Honková Tereza | 2015 | KSG Mor. Slavia Brno | Uhrová a kol. |
2 | Pantlíková Terezie | 2015 | KSG Znojmo | Švarcová, Kroupová |
3 | Šimáková Tereza | 2015 | KSG Znojmo | Švarcová, Kroupová |
4 | Chalachanová Sofie | 2015 | SGC Ostrava | Pazderníková |
5 | Štiaková Magdaléna | 2015 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová |
6 | Kroutilová Eliška | 2015 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová |
7 | Knedlíková Mariána | 2015 | ŠK Uherský Ostroh | Zpěváková |
8 | Malušková Beáta | 2015 | ŠK Uherský Ostroh | Zpěváková |
9 | Zrůnová Eliška | 2015 | ŠK Uherský Ostroh | Zpěváková |
10 | Příleská Terezie | 2015 | ŠK Uherský Ostroh | Zpěváková |
11 | Linhartová Linda | 2015 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Ottová, Marešová |
12 | Dědečková Ella | 2015 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Ottová, Marešová |
13 | Dědečková Emma | 2015 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Ottová, Marešová |
14 | Kolovratová Sofie | 2015 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Ottová, Marešová |
15 | Kohoutková Iveta | 2015 | T.J. Sokol Bučovice | |
16 | Baštrňáková Emma | 2015 | T.J. Sokol Bučovice | |
17 | Tichá Karolína | 2015 | T.J. Sokol Bučovice | |
18 | Baštová Iveta | 2015 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
19 | Benešová Natálie | 2015 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
20 | Hobzová Natálie | 2015 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
21 | Korbelová Tereza | 2015 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Hamzová,Stadlerová,Sochorová |
22 | Rebstöcková Linda | 2015 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Hastie Sophie | 2013 | KSG Mor. Slavia Brno | Uhrová a kol. |
2 | Novotná Tereza | 2014 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Marešová, Ottová |
3 | Kohoutková Aneta | 2013 | T.J. Sokol Bučovice | |
4 | Reňáková Denisa | 2013 | T.J. Sokol Bučovice | |
5 | Vlachová Barbora | 2014 | T.J. Sokol Bučovice | |
6 | Borodinová Natálie | 2014 | T.J. Sokol Bučovice | |
7 | Hrazdilová Kateřina | 2013 | T.J. Sokol Bučovice | |
8 | Holcmanová Sofie | 2013 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Hamzová,Stadlerová,Sochorová |
9 | Májková Laura | 2014 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová,Hrdličková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kroupová Gabriela Emma | 2014 | KSG Znojmo | Švarcová, Kroupová |
2 | Poláková Izabela | 2014 | KSG Znojmo | Švarcová, Kroupová |
3 | Štolová Stella | 2014 | KSG Znojmo | Švarcová, Kroupová |
4 | Fendrichová Julie | 2014 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Ottová, Marešová |
5 | Karásková Kateřina | 2014 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Ottová, Marešová |
6 | Lidmilová Eliška | 2014 | T.J. Sokol Brno I | Blatecká, Dufková a kol. |
7 | Hrdličková Sophie | 2014 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
8 | Rebstöcková Sofie | 2014 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
9 | Veselá Stela | 2014 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Čejková Barbora | 2012 | KSG Mor. Slavia Brno | Rovná a kol. |
2 | Dufková Adéla | 2013 | KSG Mor. Slavia Brno | Uhrová a kol. |
3 | Skorkovská Gabriela | 2013 | KSG Mor. Slavia Brno | Uhrová a kol. |
4 | Špinková Ema | 2012 | KSG Mor. Slavia Brno | Rovná a kol. |
5 | Gránská Gabriela | 2012 | KSG Znojmo | Švarcová, Kroupová |
6 | Mašková Elen | 2013 | KSG Znojmo | Švarcová, Kroupová |
7 | Cigánková Sofie | 2013 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová |
8 | Vavrušová Ema | 2013 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
9 | Kovářová Adriana | 2013 | T.J. Sokol Bučovice | |
10 | Nebojsová Alena | 2012 | T.J. Sokol Bučovice | |
11 | Procházková Adéla | 2013 | T.J. Sokol Bučovice | |
12 | Konradová Amálie | 2012 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová |
13 | Súkeníková Valerie | 2013 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová,Večeřová,Hrdličková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Hartlová Linda | 2008 | Gymnastika Říčany | Bernardová |
2 | Chalupecká Michaela | 2013 | Gymnastika Říčany | Cirkvová |
3 | Slobodová Gabriela | 2012 | Gymnastika Říčany | Cirkvová |
4 | Vašutová Stella | 2012 | Gymnastika Říčany | Cirkvová |
5 | Endalová Barbora | 2013 | Gymnastika Říčany | Cirkvová |
6 | Fitzpatrick Emily Anna | 2011 | Gymnastika Říčany | Cirkvová |
7 | Stonová Nikola | 2011 | Gymnastika Říčany | Cirkvová |
8 | Skalová Anežka | 2013 | Gymnastika Říčany | Cirkvová |
9 | Sosnová Adriana | 2013 | Gymnastika Říčany | Cirkvová |
10 | Huláková Eva | 2012 | KSG Mor. Slavia Brno | Rovná a kol. |
11 | Kostková Michaela | 2012 | KSG Mor. Slavia Brno | Rovná a kol. |
12 | Zdráhalová Hana | 2012 | KSG Mor. Slavia Brno | Rovná a kol. |
13 | Bedřichová Julie | 2009 | KSG Znojmo | Křístelová |
14 | Kováčová Karolina Mia | 2008 | KSG Znojmo | Křístelová |
15 | Kováčová Marika Nina | 2011 | KSG Znojmo | Křístelová |
16 | Kubošná Veronika | 2010 | KSG Znojmo | Křístelová |
17 | Molíková Simona | 2005 | KSG Znojmo | Křístelová |
18 | Nguyen Que Anh | 2012 | KSG Znojmo | Křístelová |
19 | Poláčková Adriana | 2010 | KSG Znojmo | Křístelová |
20 | Hilšerová Vivien | 2007 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová, Ševčík |
21 | Kartusová Eliška | 2011 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová, Ševčík |
22 | Pospíšilová Natálie | 2010 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová, Ševčík |
23 | Kantorová Elen | 2012 | SGC Ostrava | Prutkayová, Ševčíková |
24 | Cigánková Inna | 2013 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová |
25 | Gillarová Karolína | 2009 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová |
26 | Martináková Eva | 2012 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová |
27 | Menšíková Evelína | 2010 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová, Ševčík |
28 | Netoličková Anna | 2008 | SGC Ostrava | Dudová, El-Khairy |
29 | Schwarzová Ella | 2013 | SGC Ostrava | El-Khairy, Dudová |
30 | Macháčková Kateřina | 2012 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
31 | Maleňáková Elen | 2012 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
32 | Hlůšková Natálie | 2011 | ŠK Uherský Ostroh | Vaďurová |
33 | Cenková Antonie | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Blatecká a kol |
34 | Částková Vendula | 2013 | T.J. Sokol Brno I | Blatecká, Dufková a kol. |
35 | Hrozková Aneta | 2013 | T.J. Sokol Brno I | Blatecká, Dufková a kol. |
36 | Jones Julia Emma | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Blatecká a kol |
37 | Lauterbachová Eliška | 2014 | T.J. Sokol Brno I | Blatecká, Dufková a kol. |
38 | Martinková Vesna | 2014 | T.J. Sokol Brno I | Blatecká, Dufková a kol. |
39 | Mladá Marianne | 2014 | T.J. Sokol Brno I | Blatecká, Dufková a kol. |
40 | Novotná Kateřina | 2012 | T.J. Sokol Brno I | Dufková, Blatecká a kol |
41 | Rychtecká Klaudie | 2013 | T.J. Sokol Brno I | Blatecká, Dufková a kol. |
42 | Šťastná Tamara Ada | 2013 | T.J. Sokol Brno I | Blatecká, Dufková a kol. |
43 | Křížová Gabriela | 2008 | T.J. Sokol Brno I | Lužová a kol. |
44 | Mitášová Stela | 2010 | T.J. Sokol Brno I | Lužová a kol. |
45 | Urbanová Johana | 2009 | T.J. Sokol Brno I | Lužová a kol. |
46 | Veselá Johana | 2010 | T.J. Sokol Brno I | Lužová a kol. |
47 | Nebojsová Zuzana | 2009 | T.J. Sokol Bučovice | |
48 | Čejková Kristýna | 2011 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
49 | Čejková Sára | 2008 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
50 | Jelínková Gabriela | 2013 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
51 | Mlčochová Gabriela | 2008 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
52 | Punčochářová Sabina | 2011 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
53 | Smíšovská Adéla | 2012 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
54 | Smíšovská Tereza | 2009 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
55 | Sobolová Natálie | 2011 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
56 | Sochorová Barbora | 2011 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
57 | Šedrlová Lenka | 2010 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |
58 | Veselá Anna | 2013 | T.J. Sokol Moravský Krumlov | Benešová, Večeřová |