Na hlavní obsah

SGC Mini Cup - děvčata


sportovní gymnastika žen
Datum: 11.2.2023
Pořadatel: Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s.
Adresa: Čs. exilu 491/23, Ostrava-Poruba
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 6.2.2023

Závod pro nejmenší děvčátka a začínající gymnastky. V případě velkého počtu závodnic v jednotlivých kategoriích, budou jednotlivé ročníky vyhlášeny zvlášť.

Mimi I (2017 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bensaber Eliza 2017 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
2 Jaegerová Leila 2017 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Papava Elizabet Darejan 2018 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
4 Horsinková Ela 2019 SGC Ostrava Horsinková
5 Šulová Agáta 2017 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
6 Vybrancová Michaela 2017 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
7 Sarga Nikol 2017 SGC Ostrava Horsinková
8 Kalinová Eliška 2017 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
9 Bergerová Lilith 2017 SGC Ostrava Horsinková
10 Ulmannová Eliška 2019 SGC Ostrava
11 Radová Emily 2017 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
12 Hrabovská Nicole 2017 SGC Ostrava Dudová
13 Martiníková Elen 2017 SGC Ostrava Horsinková
14 Kolářová Lucie 2017 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
15 Žembery Leontýna 2017 T.J. Sokol Hodonín
16 Niklová Vanessa 2017 T.J. Sokol Hodonín

Mimi II (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štefková Karolína 2016 GK Šumperk Žandová, Petrová
2 Čížková Sofie 2016 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
3 Kročáková Alice 2015 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Slavíková Justýna 2015 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Bláhová Natali 2016 SGC Ostrava Horsinková
6 Chalachanová Sofie 2015 SGC Ostrava Pazderníková
7 Javoříková Emma 2016 SGC Ostrava Horsinková
8 Lonská Miriam 2016 SGC Ostrava Dudová
9 Říhová Justýna Anna 2016 SGC Ostrava Dudová
10 Zrůnová Eliška 2015 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
11 Kocmánková Anežka 2016 T.J. Sokol Hodonín
12 Blaštíková Emma 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
13 Stankovičová Melissa 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
14 Tomsová Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
15 Pszczolková Ella 2016 TJ TŽ Třinec
16 Čelárová Tereza 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková

Nejmladší žákyně (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hoždorova Natálie 2016 GK Šumperk Žandová, Petrová
2 Stromšíková Kateřina 2015 GK Šumperk Žandová, Petrová
3 Štěpánková Tereza 2015 GK Šumperk Petrová, Žandová
4 Chromková Tereza 2015 GK Vítkovice Mlynářová
5 Nováková Nela 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
6 Oplerová Eliška 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
7 Přečková Sofie 2015 GK Vítkovice Mlynářová
8 Pospíšková Martina 2015 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice kolektiv trenérů
10 Honková Tereza 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
11 Jánská Viktorie 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
12 Matějová Barbora 2015 SGC Ostrava Dudová
13 Kroutilová Eliška 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
14 Knedlíková Mariána 2015 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
15 Malušková Beáta 2015 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
16 Kubečková Justýna 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
17 Janiczková Kateřina 2016 TJ TŽ Třinec
18 Pašková Viktorie 2015 TJ TŽ Třinec
19 Marková Elen 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
20 Strnadelová Stela 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková

Mladší žákyně (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pazderová Kira 2014 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Honzátková Viktorie 2013 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Crhová Kateřina 2014 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
4 Dufková Adéla 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
5 Grůzová Zuzana 2014 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
6 Short Michelle Cathrine 2014 SGC Ostrava Pazderníková
7 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
8 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
9 Tesařová Lucie 2014 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
10 Borská Diana 2013 TJ TŽ Třinec

Starší žákyně (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Evjáková Ester 2014 GK Šumperk Urbanová
2 Jurásková Adéla 2014 GK Šumperk Urbanová
3 Paraska Terezie 2014 GK Šumperk Urbanová
4 Peduzzi Viktorie 2014 GK Šumperk Urbanová
5 Francová Apolena 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
7 Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice Hynek
8 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
9 Šnajdrová Nikol 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
10 Vejvodová Nikola 2014 Gym Dobřichovice Halounková
11 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
12 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
13 Štiaková Magdaléna 2016 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Návratová

Začínající žákyně (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Víchová Viktorie 2014 SGC Ostrava Dudová
2 Pernicová Madlen 2010 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
3 Lachová Vanessa 2012 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
4 Sesztáková Ester 2012 SGC Ostrava Pazderníková
5 Tešnarová Ema 2012 SGC Ostrava Pazderníková
6 Víchová Elen 2012 SGC Ostrava Pazderníková
7 Borková Zita 2011 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
8 Markevičová Ela 2013 SGC Ostrava Pazderníková
9 Rychlá Zuzana 2010 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
10 Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
11 Tomsová Tereza 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza