skoky na trampolíně | |
Datum: | 28.10.2023 |
---|---|
Místo konání: | Liberec |
Adresa: | sportovní centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 22.10.2023 |
oddíly TRA
pozvánka: | |
---|---|
rozpis: | |
rozlosování: | |
výsledky: | |
ostatní: |
skoky na trampolíně | |
Datum: | 28.10.2023 |
---|---|
Místo konání: | Liberec |
Adresa: | sportovní centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 22.10.2023 |
pozvánka: | |
---|---|
rozpis: | |
rozlosování: | |
výsledky: | |
ostatní: |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
2 | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
4 | Juříčková Michaela | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková P. |
5 | Bendová Michaela | 2001 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
6 | Stasová Anna | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
7 | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kočvara Aleš | 1996 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
2 | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek/Schmidt |
4 | Hopfgartner George | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
5 | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
6 | Pilpach David | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
7 | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
8 | Riedl Ladislav | 1999 | T.J. Sokol Olomouc | Dostál |
9 | Heteš Daniel | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
10 | Povýšil Radek | 2004 | Trampolíny Liberec | Marcela Šefrová |
11 | Věchet Pavel | 2002 | Trampolíny Liberec | Marcela Šefrová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Svobodová Anna | 2004 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | |
2 | Křivancová Agáta | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Mahovská Kateřina | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Rahbani Sophie | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
5 | Barusová Karolína | 2008 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
6 | Dvořáková Nikola | 2005 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
7 | Čápová Adéla | 2007 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková/ Vachník |
8 | Pavlů Natálie | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
9 | Sojkova Denisa | 2006 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
10 | Kupková Anna | 2003 | Trampolíny Litoměřice | Michalkovi |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Šenkýř Adam | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
2 | Kubáček Oliver | 2006 | T.J. Sokol Olomouc | Petr Dostál |
3 | Lípa Matěj | 2003 | T.J. Sokol Žižkov I | Jan Topič |
4 | Zvalený Filip | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Barusová Karolína/Dvořáková Nikola | Barusová Karolína | 2008 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
2 | Barusová Karolína/Dvořáková Nikola | Dvořáková Nikola | 2005 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
3 | Bendová Michaela/Stasová Anna | Bendová Michaela | 2001 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
4 | Bendová Michaela/Stasová Anna | Stasová Anna | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
5 | Dedková Vendula/Juříčková Andrea | Dedková Vendula | 2007 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
6 | Dedková Vendula/Juříčková Andrea | Juříčková Andrea | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková / Vachníková |
7 | Heteš Daniel/Mráz Matouš/Mráz Matouš | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
8 | Heteš Daniel/Mráz Matouš/Mráz Matouš | Heteš Daniel | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
9 | Hopfgartner George/Sült Adam | Hopfgartner George | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
10 | Hopfgartner George/Sült Adam | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
11 | Hrudová Aneta/Juříčková Michaela | Juříčková Michaela | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková/ Vachník |
12 | Hrudová Aneta/Juříčková Michaela | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
13 | Korbelová Šárka/Tyllerová Anna | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
14 | Korbelová Šárka/Tyllerová Anna | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
15 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
16 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
17 | Kupková Anna/Neměčková Johana | Kupková Anna | 2003 | Trampolíny Litoměřice | Michalkovi |
18 | Kupková Anna/Neměčková Johana | Neměčková Johana | 2007 | Trampolíny Litoměřice | Michalkovi |
19 | Milerová Klára | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
20 | Novák Matyáš/Pilpach David | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek/Schmidt |
21 | Novák Matyáš/Pilpach David | Pilpach David | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kubelková Dominika | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
2 | Žirovnická Adéla | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
3 | Žirovnicka Nela | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Ouřadová Kristýna | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
5 | Krčálová Michaela | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Marcela Mecnarowská |
6 | Malcová Zuzana | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Marcela Mecnarowská |
7 | Mikešová Nikol | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Věra Vachutková |
8 | Vymazalová Sára | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Věra Vachutková |
9 | Hejsková Hana | 2009 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
10 | Novotná Ema | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
11 | Troščáková Julie | 2010 | TJ Aero Odolena Voda | Heteš |
12 | Dedková Vendula | 2007 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková/ Vachník |
13 | Churá Nicol | 2009 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková/ Vachník |
14 | Jurčová Veronika | 2010 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková/ Vachník |
15 | Juříčková Lucie | 2009 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
16 | Nečasová Ema | 2010 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková |
17 | Nalezinková Valérie Iva | 2009 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
18 | Skřivánková Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
19 | Wieserová Julie | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
20 | Horáková Eva | 2010 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
21 | Opalecká Jolana | 2009 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
22 | Šilhánková Laura | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
23 | Šrýtrová Marie | 2010 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
24 | Janoušková Karolína | 2008 | Trampolíny Litoměřice | Michalkovi |
25 | Neměčková Johana | 2007 | Trampolíny Litoměřice | Michalkovi |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Bartkovský Michal | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
2 | Cirkva David | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Man Přemek | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Knight Sebastián | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
5 | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
6 | Urban Oliver | 2010 | TJ AVIA Čakovice | Martina Řehořová |
7 | Zvalený Vít | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bartkovský Michal/Cirkva David | Bartkovský Michal | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
2 | Bartkovský Michal/Cirkva David | Cirkva David | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Caklová Dominika/Šilhánková Laura | Caklová Dominika | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
4 | Caklová Dominika/Šilhánková Laura | Šilhánková Laura | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
5 | Horáková Eva/Opalecká Jolana | Horáková Eva | 2010 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
6 | Horáková Eva/Opalecká Jolana | Opalecká Jolana | 2009 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
7 | Kotková Zuzana/Novotná Ema | Kotková Zuzana | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
8 | Kotková Zuzana/Novotná Ema | Novotná Ema | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
9 | Krčálová Michaela/Malcová Zuzana | Krčálová Michaela | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Marcela Mecnarowská |
10 | Krčálová Michaela/Malcová Zuzana | Malcová Zuzana | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Marcela Mecnarowská |
11 | Kubelková Dominika/Žirovnická Adéla | Kubelková Dominika | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
12 | Kubelková Dominika/Žirovnická Adéla | Žirovnická Adéla | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
13 | Mikešová Nikol/Vymazalová Sára | Mikešová Nikol | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Věra Vachutková |
14 | Mikešová Nikol/Vymazalová Sára | Vymazalová Sára | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Věra Vachutková |
15 | Ouřadová Kristýna/Žirovnicka Nela | Ouřadová Kristýna | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
16 | Ouřadová Kristýna/Žirovnicka Nela | Žirovnicka Nela | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
17 | Tůmová Johana/Šrýtrová Marie | Šrýtrová Marie | 2010 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
18 | Tůmová Johana/Šrýtrová Marie | Tůmová Johana | 2011 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Chumová Kristýna | 2012 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
2 | Danek Ebony | 2013 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
3 | Tomková Anna | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
4 | Richterová Grace | 2011 | T.J. Sokol Žižkov I | Nikola Dvořáková |
5 | Čížková Alexandra | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Kotrba, Prát |
6 | Kotková Zuzana | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
7 | Burgstallerová Tereza | 2011 | TJ AVIA Čakovice | Martina Řehořová |
8 | Churá Adriana | 2012 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
9 | Caklová Dominika | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
10 | Drchalova Leona | 2012 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
11 | Plášilová Anna | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
12 | Tůmová Johana | 2011 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Torres Diego | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kreibichová Aneta |
2 | Gladson Daniel | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Lešner Nicolas | 2012 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
4 | Marek Lukáš | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Matvei Petrov |
5 | Pecha Marek | 2012 | T.J. Sokol Olomouc | Věra Vachutková |
6 | Závorka Lukáš | 2011 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková/ Vachník |
7 | Sedláček Ondřej | 2013 | Trampolíny Liberec | Arientová |
8 | Najman Michal | 2011 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
9 | Ondrášek Adam | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
10 | Patava David | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |