Na hlavní obsah

Přebor Moravskoslezského kraje


sportovní gymnastika žen
Datum: 17.5.2015
Pořadatel: Ostrava
Adresa: tělocvična GK Vítkovice, ul. 29. dubna 33, 700 30 Ostrava-Výškovice
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 8.5.2015
elektronické výsledky

kategorie: ZS (5-6 let),ZS, ml. žákybě, st. žákyně, žákyně A, žákyně B, juniorky B, ženy B, juniorky C, ženy C

Základní stupeň 5-6 let (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pavlátová Marie 2009 GK Vítkovice Hynek
2 Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Mamčařová
3 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

Základní stupeň 7-9 let (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Uhrová
2 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Hlobilová Barbora 2008 GK Vítkovice Hynek
4 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
5 Cháňová Laura 2008 GK Vítkovice Uhrová
6 Neníčková Bára 2007 GK Vítkovice Válová
7 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Válová
8 Bronclíková Tereza 2007 SG TJ Třinec
9 Murinová Petra 2007 SG TJ Třinec Paszová, Copanidisová
10 Nováková Natálka 2007 SK GK Špičková Opava Spickova
11 Stuchlíková Amálie 2006 SK GK Špičková Opava Spickova
12 Sýkorová Magdalena 2007 SK GK Špičková Opava Spickova
13 Zapletalová Amálie 2007 SK GK Špičková Opava Heiderova, Spickova
14 Černínová Anna 2007 SK GK Špičková Opava Heiderová
15 Nelešovská Tereza 2007 SK GK Špičková Opava Spicková
16 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
17 Janečková Tereza 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
18 Raiskubová Zuzana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
19 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
20 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
21 Gřešová Lucie 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
22 Pastrňáková Bára 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba

mladší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová
2 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
3 Galková Markéta 2006 GK Vítkovice Uhrová
4 Jakešová Rozálie Sára 2007 SG TJ Třinec
5 Gomolová Johana 2006 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s.
6 Juščíková Karolína 2006 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s.
7 Moravcová Lada 2007 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s.
8 Orawská Zuzana 2008 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s.
9 Pawlasová Zuzana 2007 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s.
10 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
11 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
12 Gjikolli Linda 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
13 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
14 Hatlapatková Bára 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
15 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
16 Picmausová Tereza 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
17 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
18 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
19 Vlčková Kristýna 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
20 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
21 Žižková Natálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
22 Bačová Daniela 2007 TJ Sokol Kopřivnice
23 Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice
24 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice
25 Čápová Adéla 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
26 Fryčová Lucie 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba
27 Hájková Helena 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba
28 Ožanová Rozálie 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba
29 Rudinská Markéta 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
30 Žáková Beáta 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba Jana Všetečková

starší žákyně (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová
2 Chylová Petra 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
3 Moocová Sára 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
4 Poledníková Julie 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
5 Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
6 Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
7 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová
8 Tihelková Kristýna 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
9 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová
10 Gryčová Eliška 2006 SG TJ Třinec
11 Orliczková Anna 2005 SG TJ Třinec
12 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

žákyně A (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štroblíková Renáta 2004 GK Vítkovice Prutkayová
2 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
3 Štěpánová Anežka 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
4 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

kadetky (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jadrníčková Sarah 2003 GK Vítkovice Prutkayvá
2 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Zajacová Viktorie 2001 SG TJ Třinec
4 Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
5 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
6 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

žákyně B (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
2 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
3 Pszczolková Natálie 2004 SG TJ Třinec
4 Bohoňková Klára 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
5 Gábová Natálie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
6 Lagronová Elisabeth 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
7 Pompová Julie 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
8 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice
9 Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice
10 Mitášová Karolina Anna 2004 TJ Sokol Kopřivnice
11 Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice
12 Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice
13 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice
14 Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice
15 Žáčková Vendula 2003 TJ Sokol Kopřivnice
16 Dostálová Kateřina 2005 TJ Sokol Kopřivnice

juniorky B (2002 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
2 Picmausová Petra 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
3 Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
4 Šrubařová Aneta 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
5 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice
6 Jeličová Brigita 2000 TJ Sokol Kopřivnice

ženy B (1999 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šťastná Aneta 1994 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

juniorky C (2002 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lukovicsová Tereza 2002 SK GK Špičková Opava Spickova
2 Adamovská Anežka 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
3 Mazalová Viola 2001 TJ Sokol Kopřivnice

ženy C (1999 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Krejčová Andrea 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
3 Plánková Barbora 1997 TJ Sokol Kopřivnice
4 Rýparová Denisa 1998 TJ Sokol Kopřivnice