Na hlavní obsah

Zlatý štít


Začínající žákyně A (2017 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Snášelová Klára 2017 GK Šumperk Žandová
2 Štefková Karolína 2016 GK Šumperk Žandová
3 Hoždorova Natálie 2016 GK Šumperk Žandová
4 Čížová Jolana 2017 GK Vítkovice Adamíková, Prutkayová
5 Kráčalíková Barbora 2016 GK Vítkovice Adamíková, Prutkayová
6 Prouzová Tereza 2016 GK Vítkovice Adamíková, Prutkayová
7 Baráková Viktorie 2016 SK Hradčany Andrea Kudlickova
8 Hegnerová Liliana 2016 SK Hradčany Andrea Kudlickova
9 Klivanová Anna 2016 SK Hradčany Andrea Kudlickova
10 Staníková Amálie 2016 SK Žlutava Vičánková,Šarová
11 Čapková Agáta 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
12 Fejfarová Sára 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
13 Mladá Rozalie Ellen 2017 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
14 Pavlovic Marie-lou 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
15 Saučuková Žaneta 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
16 Srdínko Nikola 2017 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
17 Surá Kristýna 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
18 Urbanová Isabela 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
19 Veselá Justýna 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
20 Krajdlova Ella 2017 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
21 Slováková Terezie 2017 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová, Kinclová, Kotková
22 Bělanová Viktorie 2017 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová, Kinclová, Kotková
23 Jakovidu Eleni 2016 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
24 Potočková Anna 2017 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová, Kinclová, Kotková
25 Tesařová Eva 2016 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová, Kinclová, Kotková, Pavlasová
26 Zmudová Sara 2016 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
27 Odstrčilíková Hana 2016 T.J. Sokol Zlín Polášek Jiří
28 Mračková Lucie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Mladší žákyně (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Evjáková Ester 2014 GK Šumperk Urbanová
2 Jurásková Adéla 2014 GK Šumperk Urbanová
3 Paraska Terezie 2014 GK Šumperk Urbanová
4 Peduzzi Viktorie 2014 GK Šumperk Urbanová
5 Stromšíková Kateřina 2015 GK Šumperk Žandová,
6 Štěpánková Tereza 2015 GK Šumperk Žandová
7 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
8 Kovařčíková Mia 2014 GK Vítkovice Adamíková, Prutkayová
9 Klosová Agáta 2014 GK Vítkovice Prutkayová
10 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová
11 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová
12 Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová
13 Novosadová Vanesa 2015 Gymnastika Zlín
14 Pavelková Evelína 2015 Gymnastika Zlín
15 Fülöpová Anna 2015 Gymnastika Zlín Janečková
16 Jiroušková Sabina 2014 SK Hradčany Kudličková
17 Kašíková Anna 2014 SK Žlutava Vičánková,Šarová
18 Matúšová Natálie 2014 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová, Kinclová, Kotková, Pavlasová
19 Tesařová Lucie 2014 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová, Kinclová, Kotková, Pavlasová
20 Misařová Amálie 2014 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
21 Navrátilová Lucie 2014 TJ Prostějov Musil
22 Černá Marie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
23 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Žákyně (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ághová Zara 2015 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
2 Ježková Marie Anna 2015 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Hegnerová Laura 2014 SK Hradčany Andrea Kudlickova
4 Fluxová Ema 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová, Kinclová, Kotková, Pavlasová
5 Přečková Sofie 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
6 Taubeová Natálie 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
7 Tomsová Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
8 Chrastinová Kateřina 2014 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
9 Matoušková Adéla 2013 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
10 Matoušková Aneta 2013 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
11 Kostková Kristýna 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
12 Koždoňová Agáta 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
13 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
14 Zvonková Nelli 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
15 Šlebodová Elena 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

Starší žákyně C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Honzátková Viktorie 2013 SK Hradčany Andrea Kudlickova
2 Kreislová Natálie 2012 SK Hradčany Andrea Kudlickova
3 Antošová Karolína 2013 SK Žlutava Vičánková,Šarová
4 Brenkusová Vendula 2013 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
5 Kaucká Justýna 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Měšťanová
6 Strnadová Natálie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Měšťanová
7 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová

Žákyně VS4B (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ďulíková Klaudie 2012 GK Šumperk Urbanová
2 Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Urbanová
3 Petrová Patricie 2013 GK Šumperk Urbanová
4 Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Urbanová
5 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
6 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
7 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
8 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
9 Novokshonova Diana 2015 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
10 Brožová Vendula 2013 SK Hradčany Andrea Kudlickova
11 Skudrziková Nela 2012 SK Hradčany Andrea Kudlickova
12 Bertlová Karolína 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
13 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
14 Nejedlá Lucie 2012 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
15 Zlámalová Elena 2012 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová
16 Korhoňová Natálie 2013 TJ Prostějov Musil

Juniorky a Ženy C (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Olšarová, Kisza
2 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
3 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
4 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
5 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
6 Hoňková Veronika 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
7 Zagorová Tereza 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
8 Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
9 Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
10 Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová

Juniorky (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
2 Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
4 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín
6 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
7 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
8 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
9 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
10 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
11 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
12 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
13 Rybovičová Julie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
14 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Fulemová

Ženy (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
2 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín
3 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
4 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
5 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
6 Lichovníková Andrea 2009 SGD Opava Špičková
7 Nelešovská Tereza 2007 SGD Opava Špičková
8 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
9 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
10 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kinclová, Kotková, Pavlasová
11 Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil
12 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
13 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová