Česká gymnastická federace

Akce

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

26.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO

27.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru POR

Reklama

Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina

sportovní gymnastika žen
 29.5.2016
 pořadatel: Pelhřimov
 adresa: Sportovní hala Pelhřimov, Nádražní ulice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.5.2016
 elektronické výsledky
Krajský přebor žen - jednotlivkyně

Seznam přihlášek

Základní stupeň (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová
3 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová
4 Králová Barbora 2009 SG Pelhřimov
5 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová
6 Ardamicová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
7 Martanová Klára 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
8 Chválová Stela 2008 TJ Nová Včelnice Asterová
9 Vicanová Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Asterová
10 Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová
11 Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová
12 Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A., Špačková
13 Špačková Bára 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková
14 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec
15 Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Sedláková, Rajková,Poláková
16 Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková
17 Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková
18 Nerudová Zuzana 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková
19 Rybáková Josefina 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková
20 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková
21 Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková, Poláková
22 Švecová Anna 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková,Poláková
23 Baštová Barbora 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
24 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.

Mladší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eiseltová Ellen 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Hirschová Marion 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Kolbanová Krystýna 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
5 Kubešková Karolína 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
6 Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
7 Volmanová Bára 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
8 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
9 Kňourková Tereza 2007 SG Pelhřimov Zourová, Svobodová
10 Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
11 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
12 Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
13 Melicharová Marie 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
14 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralová,Jírová L., Vybíral
15 Fullsacková Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec belšánová,Vybíralová, Jírová´L., Vybíral
16 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
17 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová L., Vybíral
18 Šoršová Lucie 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová D.
19 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová
20 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
21 Cihlářová Dominika 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
22 Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
23 Mládková Rozálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
24 Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
25 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
26 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
27 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
28 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
29 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
30 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.

Starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Hýblová Kristýna 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
4 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
5 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
6 Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
7 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Žákyně A (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 Janáková Dominika 2006 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
3 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová

Žákyně B (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
3 Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
4 Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
5 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
6 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
7 Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi, Zourová
8 Hánová Tereza 2004 TJ Nová Včelnice Blechová
9 Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová
10 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Vágnerová Lucie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Juniorky B (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Ženy B (2000 a starší)

Žákyně C (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
2 Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
3 Picková Magdaléna 2004 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
4 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
5 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
6 Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
7 Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
8 Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
9 Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
10 Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
11 Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

Juniorky C (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová

Ženy C (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Urbanová Tereza 2000 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
2 Váchová Veronika 1994 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři