Česká gymnastická federace

Akce

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň - ZRUŠENO

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A - ZRUŠENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár

Reklama

Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR)

sportovní gymnastika žen
 8.5.2016
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
 adresa: Slovenská 2, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 3.5.2016
 elektronické výsledky
Od roku 1988 náš oddíl pořádá Memoriál Marie Široké, mistryně sportu a zasloužilé trenérky, která reprezentovala Československo na XI. olympijských hrách v r. 1936 v Berlíně, odkud přivezlo družstvo žen stříbrnou olympijskou medaili. Každoročně se této soutěže účastní na 100 závodnic z celé ČR. Letošní 28. ročník je již tradičně také kvalifikačním závodem pro Mistrovství ČR v kategoriích starších žákyň, žákyň A a kadetek.
rozpis
rozlosování
výsledky
ostatní

Seznam přihlášek

starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková
2 Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Hana Dvořáková
3 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
4 Kozáková Kristýna 2007 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
5 Hajdinová Karolína 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
6 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
7 Krupová Klaudie 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmova
8 Mikolášková Michaela 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
9 Rejlková Iveta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
10 Fukačová Adéla 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra
11 Orlová Nikol 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra
12 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
13 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
14 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská
15 Šimková Veronika 2006 SK Hradčany Opočenská
16 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská
17 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
18 Divišek Ronja 2008 SK Hradčany Opočenská
19 Dánielová Lenka 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová
20 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
21 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
22 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
23 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
24 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
25 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
26 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
27 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
28 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
29 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
30 Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
31 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
32 Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
33 Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
34 Malivánková Tereza 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
35 Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
36 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
37 Sýkorová Ema 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
38 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
39 Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila
40 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
41 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
42 Brožová Nelly 2007 TJ Sokol Domažlice
43 Kočí Tereza 2007 TJ Sokol Domažlice
44 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
45 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
46 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
47 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
48 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
49 Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
50 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
51 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
52 Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
53 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
54 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
55 Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
56 Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Podpěra
57 Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Podpěra
58 Hiclová Adéla 2006 TJ Sokol Kolín Vondráček
59 Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
60 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
61 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
62 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
63 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
64 Koldová Amálie 2007 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
65 Koldová Eliška 2006 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
66 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
67 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
68 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

žákyně A (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
4 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
5 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
6 Hocelíková Uršula 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
7 Chaloupková Denisa 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
8 Makovičková Patricie 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
9 Nováková Barbora 2005 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
10 Strýhalová Agáta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
11 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
12 Janáková Dominika 2006 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
13 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
14 Mrázková Hana 2005 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
15 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
16 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
17 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
18 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
19 Kozáková Barbora 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
20 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
21 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
22 Štěpánová Anežka 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
23 Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová
24 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
25 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
26 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
27 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
28 Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
29 Dufková Markéta 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová
30 Kocková Vanessa 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová
31 Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa
32 Pastrňáková Julie 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
33 Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
34 Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
35 Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
36 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
37 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
38 Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
39 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková
40 Brabcová Veronika 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček

kadetky (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Čondlová Clarissa 2004 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
3 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
6 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
7 Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
8 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
10 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
11 Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
12 Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
13 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
14 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
17 Derková Sabina 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
18 Pokorná Andrea 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
19 Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Miškovic
20 Dvořáková Kristýna 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
21 Bálková Zuzana 2006 TJ Sokol Příbram Procházková,Novotná
22 Klasnová Tereza 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová

juniorky a ženy (2003 - 1993)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Houšková Nikol 2003 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
2 Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
3 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
4 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
5 Husáková Barbora 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
6 Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa Miškovic
7 Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Miškovic
8 Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři