Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP

sportovní gymnastika žen
 22.1.2017
 pořadatel: GT Šestajovice
 adresa: U Váhy 1000, Šestajovice 25092
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.1.2017
 elektronické výsledky
Druhý ročník závodu gymnastických dvojic je rozšířen i o kategorii B. Jak název napovídá, jedná se závod dvoučlenných družstev. Jak závody s motem "Gymnastická dvojčata, aneb ve dvou se to lépe cvičí" probíhají? Dvě gymnastky z TJ v dané kategorii utvoří družstvo. Každá ze závodnic zacvičí na dvou nářadích dle vlastního výběru, přičemž dohromady musí absolvovat cvičení na všech čtyřech nářadích. Vypsáno je 9 kategorií v 5 závodních skupinách. Do přihlášky (do poznámky) je nutno uvést u jména závodnice, v jakých dvou disciplínách bude závodit. Více informací bude zveřejněno v rozpisu. Těšíme se na Vás ve sportovní hale v Šestajovicích (Praha-východ).

Seznam přihlášek

MIMI A (2010 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
2 GT Šestajovice Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
3 TJ Doksy Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 TJ Doksy Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
5 TJ Sokol Horní Počernice A Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
6 TJ Sokol Horní Počernice A Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
7 TJ Sokol Kampa Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
8 TJ Sokol Kampa Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
9 TJ Tourist Říčany Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
10 TJ Tourist Říčany Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
11 TJ Tourist Říčany B Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
12 TJ Tourist Říčany B Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

MIMI +A (2009 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Prutkayová
2 GK Vítkovice Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
3 GT Šestajovice B Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
4 GT Šestajovice B Horáková Lucie 2008 GT Šestajovice Sýkorová
5 KSG Litvínov, z.s. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová
6 KSG Litvínov, z.s. Hurtová Tereza 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová
7 SK Hradčany Divišek Ronja 2008 SK Hradčany Opočenská
8 SK Hradčany Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská
9 SK Hradčany B Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany Opočenská, štefánkova , lhotova
10 SK Hradčany B Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská, stefankova , lhotova
11 SK Hradčany C Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Opočenská
12 SK Hradčany C Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany Opocenska
13 TJ Doksy Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
14 TJ Doksy Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
15 TJ Doksy B Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
16 TJ Doksy B Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
17 TJ Pedagog Modřany Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
18 TJ Pedagog Modřany Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
19 TJ Sokol Horní Počernice Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
20 TJ Sokol Horní Počernice Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
21 TJ Sokol Kampa Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
22 TJ Sokol Kampa Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
23 TJ Sokol Kampa B Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
24 TJ Sokol Kampa B Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
25 TJ Sokol Plzeň I Ba Marietta 2008 TJ Sokol Plzeň I Vojáčková
26 TJ Sokol Plzeň I Štejrová Dominika 2009 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
27 TJ Sokol Plzeň I B Petrášková Tereza 2008 TJ Sokol Plzeň I Vojáčková
28 TJ Sokol Plzeň I B Vojáčková Lucie 2008 TJ Sokol Plzeň I Vojáčková
29 TJ Tourist Říčany Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
30 TJ Tourist Říčany Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
31 TJ Tourist Říčany B Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
32 TJ Tourist Říčany B Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

Žákyně IA (2007 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
2 GK Vítkovice Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová
3 GK Vítkovice B Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
4 GK Vítkovice B Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
5 SK Hradčany Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
6 SK Hradčany Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
7 SK Hradčany B Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská
8 SK Hradčany B Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská
9 TJ Doksy Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
10 TJ Doksy Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
11 TJ Sokol Horní Počernice A Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 TJ Sokol Horní Počernice A Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 TJ Sokol Horní Počernice B Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 TJ Sokol Horní Počernice B Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
15 TJ Sokol Kampa Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná
16 TJ Sokol Kampa Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pavlicová
17 TJ Sokol Kampa B Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná
18 TJ Sokol Kampa B Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná
19 TJ Sokol Plzeň I Basáková Ela 2006 TJ Sokol Plzeň I Vojáčková
20 TJ Sokol Plzeň I Zímová Barbora 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
21 TJ Sokol Plzeň I B Blažková Anna 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
22 TJ Sokol Plzeň I B Voříšková Veronika 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
23 TJ Tourist Říčany Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
24 TJ Tourist Říčany Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

Žákyně IIA (2005 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Doksy A Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila
2 TJ Doksy A Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
3 TJ Doksy B Listoňová Aneta 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
4 TJ Doksy B Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová
5 TJ Sokol Horní Počernice Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
6 TJ Sokol Horní Počernice Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
7 TJ Sokol Kampa Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
8 TJ Sokol Kampa Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa Novotná

Juniorky a ženy A (2003 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Orliczková Kateřina 1998 GK Vítkovice Grmelová
2 GK Vítkovice Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
3 SK Hradčany A Opočenská Kristýna 1993 SK Hradčany
4 SK Hradčany A Moláčková Natálie 1999 SK Hradčany
5 SK Hradčany B Štefánková Gabriela 1996 SK Hradčany
6 SK Hradčany B Lhotová Alžběta 1992 SK Hradčany
7 TJ Doksy Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
8 TJ Doksy Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka
9 TJ Doksy B Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
10 TJ Doksy B Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová Radka
11 TJ Doksy C Said Diana 2003 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
12 TJ Doksy C Grohová Nela 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
13 TJ Pedagog Modřany Ulrychová Emma 2000 TJ Pedagog Modřany Kudličková
14 TJ Pedagog Modřany Špálová Ella 2003 TJ Pedagog Modřany Šilínková B.
15 TJ Sokol Horní Počernice A Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
16 TJ Sokol Horní Počernice A Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
17 TJ Sokol Horní Počernice B Křížová Tereza 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
18 TJ Sokol Horní Počernice B Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
19 TJ Tourist Říčany Sýkorová Barbora 1999 GT Šestajovice Cirkvová
20 TJ Tourist Říčany Černická Anna 2003 GT Šestajovice Cirkvová

MIMI B (2010 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 BG Praha A Steinhauserová Julie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Novotná I., Konečná
2 BG Praha A Blažková Mia 2010 TJ Sokol Horní Počernice Novotná I., Konečná
3 BG Praha B Dušičková Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Novotná I., Konečná
4 BG Praha B Janků Ellen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Novotná I., Konečná
5 BG Praha C Brejchová Kamila 2012 TJ Sokol Horní Počernice Novotná, Poláková
6 BG Praha C Holušová Adéla 2012 TJ Sokol Horní Počernice Novotná, Poláková
7 GT Šestajovice Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová
8 GT Šestajovice Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Sýkorová M+B
9 GT Šestajovice B Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Sýkorová M+B
10 GT Šestajovice B Duchoňová Kateřina 2011 GT Šestajovice Sýkorová M+B
11 GT Šestajovice C Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
12 GT Šestajovice C Kristýna Pouchlá 2010 GT Šestajovice Sýkorová M+B
13 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. C Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
14 KSG Litvínov, z.s. A Činoveská Valerie 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
15 KSG Litvínov, z.s. A Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
16 KSG Litvínov, z.s. B Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová
17 KSG Litvínov, z.s. B Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
18 SK Hradčany A Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
19 SK Hradčany A Nováková Sandra 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
20 SK Hradčany B Táboříková Laura 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
21 SK Hradčany B Karasová Lisa 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
22 TJ Doksy Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
23 TJ Doksy Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
24 TJ Pedagog Modřany A Dušková Darina 2010 TJ Pedagog Modřany Šilínková
25 TJ Pedagog Modřany A Pavelková Sofie 2010 TJ Pedagog Modřany Šilínková
26 TJ Pedagog Modřany B Slobodová Kamila 2010 TJ Pedagog Modřany Šilínková
27 TJ Pedagog Modřany B Gavlasová Kristýna 2010 TJ Pedagog Modřany Šilínková
28 TJ Slovan Praha Bednářová Lucie 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
29 TJ Slovan Praha Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
30 TJ Slovan Praha B Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
31 TJ Slovan Praha B Žádná Vanesa 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
32 TJ Sokol Horní Počernice Salgová Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
33 TJ Sokol Horní Počernice Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
34 TJ Tourist Říčany Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
35 TJ Tourist Říčany Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
36 TJ Tourist Říčany C Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
37 TJ Tourist Říčany C Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
38 TJ Tourist Říčany C Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
39 TJ Tourist Říčany C Velebová Julie 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová

MIMI +B (2009 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice A Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 GK Vítkovice A Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 GK Vítkovice B Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
4 GK Vítkovice B Horsinková Hana 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 GT Šestajovice B Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová M+B
6 GT Šestajovice B Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
7 GT Šestajovice C Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
8 GT Šestajovice C Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Sýkorová
9 Gym Dobřichovice Pospíšilová Lea 2008 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice Kudličková
10 Gym Dobřichovice Novotná Amálka 2008 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice Kudličková
11 SK Hradčany A Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
12 SK Hradčany A Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
13 SK Hradčany B Čáková Nela 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
14 SK Hradčany B Staňková Emma 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
15 SK Hradčany C Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
16 SK Hradčany C Rakušan Elisa Sophia 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
17 TJ Slovan Praha Súkupová Klára 2009 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
18 TJ Slovan Praha Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
19 TJ Tourist Říčany Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
20 TJ Tourist Říčany Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

Žákyně IB (2007 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
2 GK Vítkovice Červková Barbora 2006 GK Vítkovice Kaczorová
3 GT Šestajovice Marková Markéta 2006 GT Šestajovice Poláková, Horáková
4 GT Šestajovice Ihnatisin Vanessa 2006 GT Šestajovice Poláková. Horáková
5 Gym Dobřichovice Talian Karolína 2007 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice Kudličková
6 Gym Dobřichovice Doležalová Daniela 2006 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice Kudličková
7 SK Hradčany B Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
8 SK Hradčany B Čechová Amélie 2006 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
9 TJ Doksy Knapová Elisabet 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
10 TJ Doksy Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
11 TJ Pedagog Modřany Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
12 TJ Pedagog Modřany Pavelková Jolana 2007 TJ Pedagog Modřany
13 TJ Tourist Říčany Baranová Angela 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
14 TJ Tourist Říčany Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová, Nosálová
15 TJ Tourist Říčany B Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
16 TJ Tourist Říčany B Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

žákyně IIB (2005 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice Komínková Tereza 2006 GT Šestajovice Sýkorová
2 GT Šestajovice Valešová Anna 2004 GT Šestajovice Sýkorová
3 TJ Doksy Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda
4 TJ Doksy Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kovářová Barbora 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
6 TJ Rožnov pod Radhoštěm Jaskulová Renata 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři