Na hlavní obsah

Přebor města Ostravy SGŽ


Začínající žákyně A (2010 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Válková
2 Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Válková
3 GK Vítkovice Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Lišková
4 GK Vítkovice Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice Lišková
5 GK Vítkovice Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice Lišková
6 GK Vítkovice Raková Linda 2011 GK Vítkovice Lišková
7 GK Vítkovice B Cichá Karolína 2011 GK Vítkovice Mamčařová
8 GK Vítkovice B Malíková Vendula 2010 GK Vítkovice Mamčařová
9 GK Vítkovice B Stromšíková Nela 2012 GK Vítkovice Mamčařová
10 GK Vítkovice B Markovská Izabela 2011 GK Vítkovice Mamčařová
11 GK Vítkovice C Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
12 GK Vítkovice C Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
13 GK Vítkovice C Janošcová Anna 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
14 GK Vítkovice C Nykodýmová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
15 GK Vítkovice D Pokorná Anežka 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
16 GK Vítkovice D Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
17 GK Vítkovice D Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová
18 GK Vítkovice E Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Marszolek, Tihelková
19 GK Vítkovice E Bartošová Tereza 2011 GK Vítkovice Marszolek, Tihelková
20 GK Vítkovice E Zdeňková Beáta 2010 GK Vítkovice Marszolek, Tihelková
21 GK Vítkovice E Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Marszolek, Tihelková
22 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
23 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Lokajová Valérie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
24 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
25 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Kolenčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
26 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Horňáková Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
27 TJ Frenštát pod Radhoštěm Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová
28 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová
29 TJ Frenštát pod Radhoštěm B Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Válková
30 TJ Sokol Kopřivnice Kahánková Barbora 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Denisa
31 TJ VOKD Ostrava-Poruba Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba
32 TJ VOKD Ostrava-Poruba Jankovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
33 TJ VOKD Ostrava-Poruba Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba
34 TJ VOKD Ostrava-Poruba Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba
35 TJ VOKD Ostrava-Poruba B Bittová Ema 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
36 TJ VOKD Ostrava-Poruba B Mikendová Kristýna 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
37 TJ VOKD Ostrava-Poruba B Recová Sofie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
38 TJ VOKD Ostrava-Poruba B Hubyčová Valerie 2010 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba

Začínající žákyně B (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Masná Edita 2003 GK Vítkovice Hynek
2 GK Vítkovice Masná Eva 2003 GK Vítkovice Hynek
3 GK Vítkovice Jančíková Vendula 2004 GK Vítkovice Hynek
4 GK Vítkovice Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Kaczorová
5 GK Vítkovice B Sítková Linda 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
6 GK Vítkovice B Sítková Johana 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
7 GK Vítkovice B Baranyková Dominika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
8 GK Vítkovice C Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Mamčařová
9 GK Vítkovice C Kohut Sandra 2006 GK Vítkovice Kaczorová
10 GK Vítkovice C Červková Barbora 2006 GK Vítkovice Kaczorová
11 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Wilson Natalia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
12 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Neumann Klaudie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Šlachtová Kristýna 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
14 TJ VOKD Ostrava-Poruba Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba
15 TJ VOKD Ostrava-Poruba Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba
16 TJ VOKD Ostrava-Poruba Hanzelková Denisa 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba
17 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bohušová Ema 2009 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba
18 TJ VOKD Ostrava-Poruba B Kubánková Kateřina 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba
19 TJ VOKD Ostrava-Poruba B Šáchová Zuzana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba
20 TJ VOKD Ostrava-Poruba B Plechatá Adéla 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba
21 TJ VOKD Ostrava-Poruba B Lašinská Michaela 2005 TJ VOKD Ostrava-Poruba

Mladší žákyně B (2009 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
2 GK Vítkovice Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová
3 GK Vítkovice Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Prutkayová
4 GK Vítkovice Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Prutkayová
5 SG TJ Třinec Jakešová Rozálie Sára 2007 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
6 SG TJ Třinec Bronclíková Tereza 2007 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
7 SG TJ Třinec Murinová Petra 2007 SG TJ Třinec Paszová, Copanidisová
8 SG TJ Třinec Šišková Elen 2007 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
9 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
10 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Janečková Tereza 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
11 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
12 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 TJ Sokol Kopřivnice Zemanová Karolína 2007 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová Lucie

Starší žákyně B (2006 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
2 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Štěpánová Eliška 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
3 TJ Sokol Kopřivnice Geblová Alžběta 2006 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová Lucie

Žákyně – základní stupeň 5-6 let (2011 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Jurgová Julie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
2 GK Vítkovice Krainová Pavlína 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
3 GK Vítkovice Marszolková Viktorie 2010 GK Vítkovice Hynek
4 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
5 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
6 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá

Žákyně – základní stupeň 7-10 let (2009 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 GK Vítkovice Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 GK Vítkovice Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
4 GK Vítkovice Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
5 GK Vítkovice B Kusáková Jana 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
6 GK Vítkovice B Horsinková Hana 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 GK Vítkovice B Šačiri Anita 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
8 TJ Sokol Kopřivnice Juráková Eva 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
9 TJ Sokol Kopřivnice Kahánková Lucie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Dana
10 TJ Sokol Kopřivnice Valášková Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
11 TJ Sokol Kopřivnice Malotová Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů

Mladší žákyně 7-9 let (2009 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová, Uhrová
2 GK Vítkovice Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
3 GK Vítkovice Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová, Uhrová
4 GK Vítkovice Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Hynek, Prutkayová, Uhrová
5 GK Vítkovice B Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
6 GK Vítkovice B Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Uhrová
7 GK Vítkovice B Neníčková Bára 2007 GK Vítkovice Uhrová
8 SG TJ Třinec Jurczygová Zara 2009 SG TJ Třinec Jakešová
9 SG TJ Třinec Vávrová Amálie 2008 SG TJ Třinec Jakešová
10 SG TJ Třinec Wawroszová Veronika 2009 SG TJ Třinec Paszová, Copanidisová
11 SG TJ Třinec Wybranietzová Klára 2009 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
12 TJ Sokol Kopřivnice Veselá Julie 2007 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da
13 TJ Sokol Kopřivnice Skálová Alexandra 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da
14 TJ Sokol Kopřivnice Ollenderová Sofie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.
15 TJ Sokol Kopřivnice Caruk Karin 2007 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da.

Starší žákyně 8-10 let (2008 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hilšerová Vivien 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová, El - Khairy
2 TJ Sokol Kopřivnice Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová

Žákyně B 9-12 let (2007 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek
2 SG TJ Třinec Gryčová Eliška 2006 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
3 SG TJ Třinec Orliczková Anna 2005 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
4 SG TJ Třinec Pszczolková Natálie 2004 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
5 TJ Sokol Kopřivnice Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
6 TJ Sokol Kopřivnice Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová

II. Liga (2008 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 GK Vítkovice Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
3 GK Vítkovice Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 GK Vítkovice Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová
5 GK Vítkovice B Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
6 GK Vítkovice B Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová
7 GK Vítkovice B Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová
8 GK Vítkovice B Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Grmelová
9 TJ Sokol Kopřivnice Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
10 TJ Sokol Kopřivnice Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
11 TJ Sokol Kopřivnice Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
12 TJ Sokol Kopřivnice Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv tr.

Juniorky a ženy C (2003 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 SG TJ Třinec Wantuloková Lenka 2003 SG TJ Třinec
2 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Bohoňková Klára 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
3 TJ Sokol Kopřivnice Jeličová Brigita 2000 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
4 TJ Sokol Kopřivnice Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
5 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Denisa 1998 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
6 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede Karin 2001 TJ VOKD Ostrava-Poruba