Česká gymnastická federace

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Klokánkova kapsa

sportovní gymnastika žen
 27.11.2016
 pořadatel: Praha
 adresa: Gymnastická hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.11.2016
 elektronické výsledky
Klokánkova kapsa je závod pro nejmladší gymnastky. Děvčátka soutěží ve třech věkových kategoriích. Oddíl SG TJ Bohemians jej pořádá již od r. 1991, kdy začal působit v tehdy nové gymnastické hale ve Slovenské ulici. Soutěž se již od svých počátků těší velké oblibě. První ročníky nesly název "O cenu Mattela", několik dalších pak "Závod pro nejmladší". Pod názvem "Klokánkova kapsa" známe závod nyní. Každoročně zavítá do Prahy přes 100 malých děvčátek z celé ČR.

Seznam přihlášek

1. kategorie - žákyně (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
2 Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
3 Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
4 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
5 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
6 Suchánková Petra 2008 SG Liberec Vrchovecká
7 Tomášková Sára 2008 SG Liberec Vrchovecká
8 Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
9 Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
10 Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
11 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
12 Bauerová Šarlota 2008 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková
13 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
14 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
15 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
16 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeskalova
17 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
18 Valíčková Julie 2008 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná

2. kategorie - žákyně (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vávrová Nela 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelova
2 Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
4 Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká
5 Bukačová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
6 Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
7 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
8 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
9 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
10 Nagelová Monika 2009 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
11 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
12 Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
13 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
14 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
15 Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
16 Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
17 Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
18 Podoubská Viktorie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Voáčková M.
19 Hlinomazová Ema 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková
20 Chrastinová Gabriela 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková
21 Jíchová Julie 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková
22 Petrovicová Vanessa 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková
23 Pintnerová Matylda 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková

3. kategorie - žákyně (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
2 Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
3 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
4 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
5 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
6 Patlevičová Amélie 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
7 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
8 Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
9 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
10 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
11 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
12 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
13 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
14 Kůgelová Nela 2010 TJ Sokol Domažlice Duffková
15 Wiesnerová Barbora 2010 TJ Sokol Domažlice Duffková
16 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
17 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
18 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
19 Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
20 Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
21 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
22 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři