Česká gymnastická federace

Akce

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Závod Světového poháru SUI - ZRUŠENO

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Nissen Cup - ZRUSENO

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Čerti s andělem

sportovní gymnastika žen
 20.6.2015
 pořadatel: Praha 7
 adresa: Strossmayerovo nám. 4
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.6.2015
 elektronické výsledky
16. ročník závodu pro nejmladší gymnastky. Závodí družstva 3 nebo 4 čertů (malých gymnastek) a jednoho anděla (jejich trenérky/trenéra). Závodí se v dvojboji na kladině a v prostných. Závod je určen pro jedenáctileté a mladší závodnice. Družstva závodí ve třech věkových kategoriích.

Seznam přihlášek

Čerťata

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichovský čtyřlístek Poláková Alžběta 1993 TJ Sokol Bedřichov
2 Bedřichovský čtyřlístek Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
3 Bedřichovský čtyřlístek Vokřínková Sára 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
4 Bedřichovský čtyřlístek Musilová Lucie 2009 TJ Sokol Bedřichov
5 Bedřichovský čtyřlístek Vítová Magda 2009 TJ Sokol Bedřichov
6 Čertovské příšerky Klichová Zuzana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
7 Čertovské příšerky Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
8 Čertovské příšerky Raiskubová Zuzana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
9 Čertovské příšerky Hovjacká Valerie 1997 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
10 KSG Moravská Slavia Brno Keprtová Nicole 2008 KSG Moravská Slavia Brno
11 KSG Moravská Slavia Brno Nepevná Michaela 2008 KSG Moravská Slavia Brno
12 KSG Moravská Slavia Brno Šlégrová Jolana 2008 KSG Moravská Slavia Brno
13 KSG Moravská Slavia Brno Raková Šárka 1995 KSG Moravská Slavia Brno
14 KSG Moravská Slavia Brno B Dvořáková Žaneta 2008 KSG Moravská Slavia Brno
15 KSG Moravská Slavia Brno B Marešová Šárka 2008 KSG Moravská Slavia Brno
16 KSG Moravská Slavia Brno B Růžičková Adéla 2008 KSG Moravská Slavia Brno
17 KSG Moravská Slavia Brno B Václavíková Věra 1985 KSG Moravská Slavia Brno
18 KSG Moravská Slavia Brno B Václavíková Simona 2011 KSG Moravská Slavia Brno
19 KSG Moravská Slavia Brno C Kopečková Eliška 2008 KSG Moravská Slavia Brno
20 KSG Moravská Slavia Brno C Pelikánová Laura 2008 KSG Moravská Slavia Brno
21 KSG Moravská Slavia Brno C Šindelková Tereza 2008 KSG Moravská Slavia Brno
22 KSG Moravská Slavia Brno C Teichmanová Karolína 2008 KSG Moravská Slavia Brno
23 KSG Moravská Slavia Brno C Fikrtlová Denisa 1994 KSG Moravská Slavia Brno
24 TJ Sokol Kampa Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná
25 TJ Sokol Kampa Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná
26 TJ Sokol Kampa Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná
27 TJ Sokol Kampa Navrkalová Nela 2008 TJ Sokol Kampa Novotná
28 TJ Sokol Kampa Stejskalová Petra 1994 TJ Sokol Kampa
29 TJ Sokol Kampa B Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná
30 TJ Sokol Kampa B Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná
31 TJ Sokol Kampa B Froňková Mája 2009 TJ Sokol Kampa Novotná
32 TJ Sokol Kampa B Lišková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Humlová
33 TJ Sokol Kampa B Kubálková Lenka 1982 TJ Sokol Kampa
34 TJ Sokol Kolín Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín
35 Vršovický kašpárek v rohlíku Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová
36 Vršovický kašpárek v rohlíku Vondráková Lada 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová
37 Vršovický kašpárek v rohlíku Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová
38 Vršovický kašpárek v rohlíku Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová
39 Vršovický kašpárek v rohlíku Vojáčková Monika 1996 TJ Sokol Praha Vršovice

Čertice

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čertovské potvůrky Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
2 Čertovské potvůrky Janečková Tereza 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
3 Čertovské potvůrky Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
4 Čertovské potvůrky El-khairy Samira 1997 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
5 KSG Moravská Slavia Brno Fukačová Adéla 2007 KSG Moravská Slavia Brno
6 KSG Moravská Slavia Brno Orlová Nikol 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra
7 KSG Moravská Slavia Brno Tomkovičová Leontýna 2006 KSG Moravská Slavia Brno
8 KSG Moravská Slavia Brno Fikrtlová Denisa 1994 KSG Moravská Slavia Brno
9 KSG Moravská Slavia Brno B Korcinová Tereza 2006 KSG Moravská Slavia Brno
10 KSG Moravská Slavia Brno B Orlová Eva 2007 KSG Moravská Slavia Brno
11 KSG Moravská Slavia Brno B Penková Tereza 2007 KSG Moravská Slavia Brno
12 KSG Moravská Slavia Brno B Raková Šárka 1995 KSG Moravská Slavia Brno
13 SK GK Špičková Opava Černínová Anna 2007 SK GK Špičková Opava Heiderová
14 SK GK Špičková Opava Nelešovská Tereza 2007 SK GK Špičková Opava Spicková
15 SK GK Špičková Opava Nováková Natálka 2007 SK GK Špičková Opava Spickova
16 SK GK Špičková Opava Stuchlíková Amálie 2006 SK GK Špičková Opava Spickova
17 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Eva 1996 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká
18 TJ Sokol Horní Počernice Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
19 TJ Sokol Horní Počernice Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
20 TJ Sokol Horní Počernice Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
21 TJ Sokol Horní Počernice Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová
22 TJ Sokol Kolín Hiclová Adéla 2006 TJ Sokol Kolín Vondráček-anděl
23 TJ Sokol Kolín Netyková Laura 2007 TJ Sokol Kolín
24 TJ Sokol Kolín Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín
25 TJ Sokol Kolín B Brichová Anna Marie 2006 TJ Sokol Kolín Marešová-anděl
26 TJ Sokol Kolín B Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín
27 TJ Sokol Kolín B Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín
28 TJ Sokol Kolín C Marešová Pavlína 1975 TJ Sokol Kolín

Ďáblice

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 SK GK Špičková Opava Kadeřábková Simona 2005 SK GK Špičková Opava
2 SK GK Špičková Opava Cihelková Adéla 2004 SK GK Špičková Opava
3 SK GK Špičková Opava Julie Binarová 2005 SK GK Špičková Opava
4 SK GK Špičková Opava Silberová Vendula 2005 SK GK Špičková Opava
5 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Gábová Natálie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
6 Vršovičtí hrošíci Pinkavová Monika 1983 TJ Sokol Praha Vršovice
7 Vršovičtí hrošíci Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
8 Vršovičtí hrošíci Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
9 Vršovičtí hrošíci Králová Anna 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
10 Vršovičtí hrošíci Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři