Česká gymnastická federace

Akce

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár

Reklama

SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 22.4.2017
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.4.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

mladší žákyně A (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
3 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková
4 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
5 Schirová Tereza 2008 T.J. Sokol Domažlice Duffková, Janoušková
6 Schmidtová Sára 2008 T.J. Sokol Domažlice Duffková, Janoušková
7 Blažková Kateřina 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
8 Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
10 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
11 Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
12 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
13 Vojáčková Lucie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
14 Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
15 Chalupová Simona 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
16 Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
17 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
18 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
19 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
20 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

starší žákyně A (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
2 Torová Tereza 2006 GYMPRA Morysková
3 Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
4 Šiková Barbora 2006 T.J. Sokol Domažlice Šik
5 Bořánková Anna 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
6 Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
7 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
8 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Spoustová Ema 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
10 Dvořáková Valentýna 2007 TJ Slovan Karlovy Vary
11 Žáková Tereza 2006 TJ Slovan Karlovy Vary
12 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
14 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

žákyně A (2005 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
2 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
3 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
4 Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková
5 Boltíková Julie 2004 T.J. Sokol Domažlice Šik
6 Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
7 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
8 Boříková Nikol 2004 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová,Zvěřinová
9 Zvěřinová Emma 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Zvěřinová
10 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
11 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
12 Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
13 Delattre Noelia 2004 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
14 Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
15 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
16 Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
17 Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
18 Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
19 Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková

juniorky A (2003 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolaříková Barbora 2002 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
2 Lešková Kateřina 2002 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
3 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
4 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

ženy A (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová,Zvěřinová
2 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
3 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
4 Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
5 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
6 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
7 Bartáková Ivana 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
8 Doskočilová Noemi 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
9 Rampouchová Pavlína 1997 TJ Sokol Poděbrady Kateřina Pokorná

předškolačky (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Josífková Emma 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
2 Vojáčková Nicol 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
3 Bretschneiderová Anna 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková

nejmladší žákyně (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodýmová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková
3 Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková
4 Eleonore Fedakar Elis 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová
5 Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová
6 Kokaislová Eliška 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová
7 Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová
8 Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová
9 Schleissová Antonie 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová
10 Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Hříbalová
11 Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
12 Kaslová Viktorie 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
13 Pappová Ella 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
14 Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
15 Součková Natálie 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
16 Stupková Sofie 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
17 Veselá Monika 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
18 Dagan Sophie Anna 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová
19 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
20 Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
21 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
22 Salgová Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
23 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
24 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
25 Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
26 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
27 Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady
28 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná

mladší žákyně B (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Mamčařová
2 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 Šačiri Anita 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
4 Horsinková Hana 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Handlovská Viktorka 2009 T.J. Sokol Domažlice Duffková
6 Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Zvěřinová, Hirmerová
7 Dlauhá Tereza 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
8 Chumová Gabriela 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Kaslová Barbora 2008 T.J. Sokol Plzeň 1
10 Hoštičková Adéla 2009 T.J. Sokol Plzeň 1
11 Holátová Eliška 2009 TJ Slovan Karlovy Vary
12 Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Jiřina Sieglová
13 Pospíšilová Amálie 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
14 Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
15 Váchová Vendula 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
16 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
17 Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
18 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
19 Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná

starší žákyně B (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Mamčařová
2 Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
4 Krystlová Agáta 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
5 Špalová Kateřina 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
6 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
7 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
8 Jelínková Daniela 2006 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi
9 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
10 Malko Máša 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
12 Sojková Helena 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

žákyně B (2005 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Veverková Natálie 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Gregorová Carmen 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
4 Moulisová Amálie 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
5 Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
6 Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
7 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
8 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

nábor chlapci (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1
2 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Mužík
3 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková
4 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká,Donátová
5 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
6 Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová, Donátová

nejmladší žáci (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janák Daniel 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
2 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
3 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová

mladší žáci (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
3 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
6 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
7 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková

starší žáci (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
3 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
4 Smith Joseph 2005 TJ Lokomotiva Cheb Petra Smith
5 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

dorostenci (2002 - 1999)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Koptík Benjamín 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
3 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
6 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

muži (1998 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sýkora Ondřej 1997 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
2 Voráček Lukáš 1997 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři