Česká gymnastická federace

Akce

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

30.5.2021 XX

Valná hromada ČGF

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017

sportovní gymnastika žen
 22.4.2017
 pořadatel: Trhové Sviny
 adresa: sportovní hala Trhové Sviny, Tovární ulice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.4.2017
 elektronické výsledky
závod ve čtyřboji Do poznámky u závodnice uvádějte výšku přeskokového stolu. Děkujeme.
IMG_0287.jpg

Seznam přihlášek

Základní stupeň (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
2 Janáková Amálie 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
3 Knotová Edita 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
4 Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
5 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
6 Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
7 Říhová Lucie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
8 Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
9 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi,Zourová
10 Černá Beáta 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková
11 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková
12 Malinkovičová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková
13 Malinová Kateřina 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková
14 Bůžková Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
15 Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
16 Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
17 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová
18 Matějková Ema 2009 TJ Nová Včelnice Blechová
19 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
20 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
21 Mertová Amélie 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
22 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
23 Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
24 Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková
25 Rybáková Josefina 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
26 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
27 Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
28 Dohnalová Anna 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina, Záhorková Jana
29 Černá Abigail 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina, Záhorková Jana
30 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová, Tisoňová
31 Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
32 Janouchová Monika 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová, Tisoňová
33 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

Mladší žákyně (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
2 Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
3 Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
4 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
5 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová,Svobodovi
6 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
7 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
8 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
9 Martanová Klára 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
10 Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Kolář
11 Chválová Stela 2008 TJ Nová Včelnice Kolář
12 Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková A.
13 Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková A.
14 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková A.
15 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
16 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Bočková Viktorie 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
6 Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Pánková
11 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
12 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
13 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
14 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
15 Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
16 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
17 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
18 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
19 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
20 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
21 Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Žákyně A (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
4 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Vyzinovi
5 Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
6 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
7 Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
8 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Žákyně B (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Hýblová Kristýna 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Švehlová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
7 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Vlková
9 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová

Žákyně C (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
5 Hajná Bára 2006 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
6 Hanzlová Anna 2005 TJ Nová Včelnice Kolář
7 Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
8 Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová
9 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
10 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralovi
11 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralovi
12 Vágnerová Lucie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
15 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
16 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
17 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
18 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
19 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
20 Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
21 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
22 Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

Juniorky B (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Juniorky C (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
2 Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
3 Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
4 Reichmanová Natálie 2002 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
5 Tokárová Vanesa 2004 TJ Šumavan Vimperk Vozobulová Pavlína

Ženy B (2001 a starší)

Ženy C (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I Blatecká

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři