Česká gymnastická federace

Akce

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

30.5.2021 XX

Valná hromada ČGF

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské

sportovní gymnastika žen
 6.5.2017
 pořadatel: Gymnastická hala SKDM
 adresa: Riegrova 10, Děčín 2
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.5.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Kategorie A (2002 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
3 Delattre Noelia 2004 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
4 Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
5 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

Kategorie B roč. 2005 (2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
2 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
3 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
4 Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
5 Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 Listoňová Aneta 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
7 Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
8 Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová

Kategorie B roč. 2006 (2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Doležalová Daniela 2006 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice
2 Linková Laura 2006 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice
3 Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Morysková B.
4 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková B.
5 Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
6 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
7 Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila
8 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
9 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
10 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

Kategorie B roč. 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Olivová Dominika 2007 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice
2 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
3 Bajerová Mia 2007 GYMPRA Morysková B.
4 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
5 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
6 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
7 Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
8 Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
9 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová

Kategorie B roč. 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Novotná Amálka 2008 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice
3 Pospíšilová Lea 2008 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice
4 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
5 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková
6 Makovská Ema 2008 GYMPRA Morysková B.
7 Matoušová Kristýna 2008 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
8 Plevačová Nicol 2008 Spartak Děčín GSK
9 Válková Karolína 2008 Spartak Děčín GSK
10 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová

Kategorie B roč. 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Albrechtová Stela 2009 Gym. kroužek ZŠ Dobřichovice
2 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková
3 Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
4 Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
5 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
6 Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
7 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
8 Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá

Kategorie B roč. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janočková Zoe 2010 GYMPRA Lovětínská
2 Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
5 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

Kategorie B roč. 2011 (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fišerová Sarah 2011 GYMPRA Lovětínská
2 Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři