Česká gymnastická federace

Akce

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

25.3.2020 - 29.3.2020 AE

Cantanhede Internationale Open

Reklama

SG Závod přípravek

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 7.10.2017
 pořadatel: tělocvična základní školy Trhové Sviny
 adresa: Školní ulice, Trhové Sviny
 přihlášky prostřednictvím GISu do 4.10.2017

tento závod je určen pro děti z Jihočeského kraje a kraje Vysočina
IMG_20171007_104031.jpg IMG_20171007_114730.jpg IMG_20171007_115032.jpg IMG_20171007_115259.jpg IMG_20171007_115546.jpg IMG_20171007_115822.jpg IMG_20171007_120005.jpg prip. TS 2017.jpg

Seznam přihlášek

Kat. I - roč. 2011 a ml. (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártů Ester 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
2 Holická Tereza 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
3 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
4 Kopačková Hana 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Látová, Krajňáková, Havelková
5 Kopelentová Karolína 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Látová, Krajňáková, Havelková
6 Křivánková Natálie 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
7 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
8 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
9 Enola Fiedlerová 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Látová ,Krajňáková,Havelková
10 Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová, Záhorková
11 Tisoňová Radka 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová, Záhorková
12 Davidová Ema 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová, Záhorková
13 Falcníková Markéta 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová, Záhorková

Kat. II. - roč. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sekaninová Terezka 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Krajňáková, Havelková
2 Sýkorová Kateřina 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková, Smoleňová
3 Sýkorová Lucie 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková, Smoleňová
4 Dudová Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková, Smoleňová
5 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla

Kat. III - roč. 2008 - 2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
2 Lavičková Nikol 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová, Záhorková
3 Felendová Tereza 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková, Smoleňová
4 Šabatková Jana 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
5 Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
6 Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

Kat. IV - roč. 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
2 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
3 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
4 Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
5 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

Kat. I. muži - 2008 - 2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
2 Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
3 Maděra Martin 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

Kat. II. muži - roč. 2010 a ml. (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Duba David 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec
2 Hanefl Vojtěch 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec
3 Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři