Na hlavní obsah
O nás
GIS
GymTV
29.3.2024
Domů
O nás
Kontakt
GIS
GymTV
E-SHOP
Domů
Sporty
Sportovní gymnastika muži
Sportovní gymnastika ženy
TeamGym
Aerobik
Akrobatická gymnastika
Skoky na trampolíně
Parkour
Všeobecná gymnastika
Šplh na laně
Oddíly
Kalendář
Výsledky
Rozhodčí
Domů
Kontakt
Sporty
Sportovní gymnastika muži
Sportovní gymnastika muži
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Elektronické výsledky
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Sportovní gymnastika ženy
Sportovní gymnastika ženy
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Elektronické výsledky
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
TeamGym
TeamGym
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Český Pohár
Pro rozhodčí
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář ČGF
Aerobik
Aerobik
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Mistry s Mistry
Pohár federací
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Akrobatická gymnastika
Akrobatická gymnastika
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Skoky na trampolíně
Skoky na trampolíně
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Skoky na trampolíně v ČT
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Parkour
Parkour
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace a World Cup
Český Pohár
Informace pro oddíly
FAQ - Nejčastější dotazy
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Všeobecná gymnastika
Všeobecná gymnastika
O sportu
Komise
Gymnaestráda
EuroGym
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Šplh na laně
Šplh na laně
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Web svetsplhu.cz
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Oddíly
Kalendář
Výsledky
Rozhodčí
E-shop
Aplikace
Adresář
Pavla Sumerauerová
Detail
Výsledky závodů
Přihlášky
Detail
Akce
Účast
Ročník:
2015
Město:
Soběslav
Trenér:
Urbanová E.+T.
Oddíl:
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
(SGZ)
Datum
Závod
Sport
Kategorie
Umístění
11.11.2023
SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev
SGZ
III. liga B (dle linie C) jednotlivci
5.
11.11.2023
SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev
SGZ
III. liga B (dle linie C)
2.
4.11.2023
Jindřichohradecká liga
SGZ
VS0- VI. liga
6.
7.10.2023
Podzimní mini cup 2023
SGZ
VS0 A - DVOJBOJ
6.
17.6.2023
Čapí závod - rozlučka se sezónou pro nejmenší
SGZ
Mimi 3 - VS0
5.
27.5.2023
SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)
SGZ
VS0 A
7.
22.4.2023
O zlatou gymnastku
SGZ
VS0A_2015
2.
1.4.2023
XIII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
SGZ
VS0A
9.
14.5.2022
Memoriál Karla Parmy
SGZ
VS0A
10.
5.3.2022
Veselský mini cup
SGZ
Kategorie IV.
3.
4.12.2021
Veselský pohár
SGZ
přípravky 2015
3.
Datum
Závod
13.4.2024
Trhovosvinenský pohár 2024
20.4.2024
Veselský pohár
25.5.2024
SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)
19.10.2024
Memoriál P. Kouby
26.10.-28.10.2024
Mistrovství ČR jednotlivkyň C