Na hlavní obsah

Alžběta Pluhařová


Ročník:2008
Město:Praha 8
Trenér:Nosková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 6.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 22.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 5.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 29.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 19.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS4A 2.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 26.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 31.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 25.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 11.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 44.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 9.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 6.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 13.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 4.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 9.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 5.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS3A 12.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 5.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 1.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 15.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 1.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 12.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 26.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 8.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 8.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 9.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 bez plnění 2.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 9.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ IV. kategorie 5.
27.11.2016 Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie - žákyně 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně - jednotlivkyně 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 1.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 11.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čertice 4.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně 17.
22.5.2016 Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ mladší žákyně 10.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2008-2009 19.
20.6.2015 Čerti s andělem SGZ Čerťata 13.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny