Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

 7.12.-8.12.2019
 pořadatel: Hala Věry Čáslavské
Stáhnout výsledky

I. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.750 0.000 12.450 2.400 8.600 0.000 11.000 4.400 6.550 0.000 10.950 4.200 8.150 0.000 12.350 46.750
2. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov skupina treneru 4.000 8.550 0.000 12.550 3.000 7.650 0.000 10.650 4.400 6.700 0.000 11.100 4.300 7.600 0.000 11.900 46.200
3. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.400 0.000 12.100 1.600 8.650 0.000 10.250 4.200 7.950 0.000 12.150 3.400 7.750 0.100 11.050 45.550
4. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.500 8.200 0.000 11.700 1.600 8.800 0.000 10.400 4.400 7.300 0.000 11.700 3.400 8.250 0.000 11.650 45.450
5. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.850 0.000 12.550 2.200 7.300 0.000 9.500 4.100 7.050 0.000 11.150 4.000 8.100 0.000 12.100 45.300
6. Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.750 0.000 12.450 1.600 8.600 0.000 10.200 4.300 6.450 0.000 10.750 3.600 8.050 0.100 11.550 44.950
7. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková,Janečková 3.700 8.450 0.000 12.150 2.500 8.150 0.000 10.650 4.100 6.950 0.000 11.050 4.000 7.100 0.300 10.800 44.650
8. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 3.700 8.500 0.000 12.200 2.800 8.100 0.000 10.900 5.000 5.650 0.000 10.650 4.100 6.850 0.100 10.850 44.600
9. Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov skupina treneru 3.700 8.200 0.000 11.900 2.700 7.000 0.000 9.700 4.500 6.900 0.000 11.400 4.200 7.350 0.000 11.550 44.550
10. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.600 0.000 12.300 2.200 7.550 0.000 9.750 3.900 7.200 0.000 11.100 3.500 7.400 0.000 10.900 44.050
11. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.750 0.000 12.450 1.800 8.250 0.000 10.050 4.300 5.900 0.000 10.200 3.400 7.850 0.000 11.250 43.950
12. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.550 0.000 12.250 2.400 7.150 0.000 9.550 4.200 6.650 0.000 10.850 3.400 7.850 0.000 11.250 43.900
13. Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Kányai 4.000 8.200 0.000 12.200 4.300 6.750 0.000 11.050 4.600 5.550 0.000 10.150 4.100 6.250 0.200 10.150 43.550
14. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.200 0.000 11.700 1.800 7.800 0.000 9.600 4.400 7.500 0.000 11.900 3.500 6.800 0.000 10.300 43.500
15. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 3.500 8.000 0.100 11.400 1.300 8.250 0.000 9.550 3.600 5.750 0.000 9.350 3.400 7.450 0.100 10.750 41.050
16. Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.700 7.850 0.000 11.550 1.300 8.000 0.000 9.300 4.100 5.850 0.000 9.950 2.900 7.250 0.000 10.150 40.950
17. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.800 0.000 12.500 1.700 6.250 0.000 7.950 3.600 5.250 0.000 8.850 3.400 7.900 0.000 11.300 40.600
18. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.000 8.450 0.000 11.450 1.700 6.400 0.000 8.100 3.600 5.800 0.000 9.400 3.300 7.950 0.000 11.250 40.200
19. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov skupina treneru 3.700 8.350 1.000 11.050 1.900 6.800 0.000 8.700 4.200 5.800 0.000 10.000 3.200 6.200 0.000 9.400 39.150
20. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová 3.500 8.000 0.300 11.200 1.400 8.100 0.000 9.500 2.700 5.450 0.000 8.150 3.100 7.050 0.300 9.850 38.700
21. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.750 0.000 10.750 0.900 6.550 0.000 7.450 2.800 6.650 0.000 9.450 3.000 7.950 0.000 10.950 38.600
22. Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.700 6.750 0.000 10.450 1.200 6.150 0.000 7.350 4.200 5.550 0.000 9.750 3.300 7.100 0.000 10.400 37.950
23. Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.700 6.300 0.300 9.700 1.300 8.400 0.000 9.700 3.800 5.000 0.000 8.800 2.900 6.550 0.000 9.450 37.650
24. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 3.700 7.750 0.000 11.450 1.300 7.250 0.000 8.550 2.700 4.700 0.000 7.400 3.200 6.650 0.000 9.850 37.250
25. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 2.400 8.550 0.000 10.950 0.900 5.350 0.000 6.250 3.700 4.000 0.000 7.700 3.200 7.650 0.000 10.850 35.750
26. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.000 0.000 10.000 0.800 6.550 0.000 7.350 2.500 6.450 0.000 8.950 2.100 6.650 0.000 8.750 35.050
27. Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 2.000 7.800 0.000 9.800 0.900 5.800 0.000 6.700 2.700 6.750 0.000 9.450 2.200 6.800 0.000 9.000 34.950
28. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová 2.800 8.250 0.100 10.950 0.800 7.200 0.000 8.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.050 0.000 9.950 28.900
29. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.000 0.000 10.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.100 0.000 9.800 2.100 6.550 0.000 8.650 28.450
30. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.800 7.900 0.000 10.700 0.900 7.150 0.000 8.050 2.500 5.250 0.000 7.750 0.000 0.000 0.000 0.000 26.500
31. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 7.750 0.000 9.750 0.900 5.700 0.000 6.600 2.900 6.450 0.000 9.350 0.000 0.000 0.000 0.000 25.700
32. Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.700 0.000 10.300 3.300 6.550 0.000 9.850 20.150
33. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 2.000 8.950 0.000 10.950 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.700 0.000 8.800 19.750
34. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 6.900 0.000 7.900 2.500 5.700 0.000 8.200 0.000 0.000 0.000 0.000 16.100
35. Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.200 0.000 10.100 10.100
36. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.600 5.000 4.000 1.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600

zpět na detail závodu