Česká gymnastická federace

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

Antonín Kubát

Ročník:2009
Město:
Trenér:Vaněčková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s (SGM)

Přihlášky

Datum Závod
15.12.2019 Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
2.6.2019 Přebor Jihočeského kraje SGM mladší žáci 8.
11.5.2019 SGM Májový pohár SGM Mladší žáci 11.
19.4.2019 SGM Liberecký pohár SGM Mladší žáci 12.
25.11.2018 SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGM VS 1 9.
3.6.2018 SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGM nejmladší žáci 7.
8.4.2018 SG Jarní pohár SGM začátečníci 6.
16.12.2017 SG Vánoční závod SGM Žáci 2009 15.
9.12.2017 SGM Mikulášský pohár SGM Minižáci - soutěž pro závodníky, kteří ještě nezávodili na KP 1.

Kubát.JPG

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři