Na hlavní obsah
O nás
GIS
GymTV
18.4.2024
Domů
O nás
Kontakt
GIS
GymTV
E-SHOP
Domů
Sporty
Sportovní gymnastika muži
Sportovní gymnastika ženy
TeamGym
Aerobik
Akrobatická gymnastika
Skoky na trampolíně
Parkour
Všeobecná gymnastika
Šplh na laně
Oddíly
Kalendář
Výsledky
Rozhodčí
Domů
Kontakt
Sporty
Sportovní gymnastika muži
Sportovní gymnastika muži
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Elektronické výsledky
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Sportovní gymnastika ženy
Sportovní gymnastika ženy
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Elektronické výsledky
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
TeamGym
TeamGym
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Český Pohár
Pro rozhodčí
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář ČGF
Aerobik
Aerobik
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Mistry s Mistry
Pohár federací
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Akrobatická gymnastika
Akrobatická gymnastika
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Skoky na trampolíně
Skoky na trampolíně
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace
Skoky na trampolíně v ČT
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Parkour
Parkour
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Reprezentace a World Cup
Český Pohár
Informace pro oddíly
FAQ - Nejčastější dotazy
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Všeobecná gymnastika
Všeobecná gymnastika
O sportu
Komise
Gymnaestráda
EuroGym
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Šplh na laně
Šplh na laně
O sportu
Technická komise
Pravidla a prvky
Web svetsplhu.cz
Akce / Rozpisy / Výsledky
Adresář oddílů
Oddíly
Kalendář
Výsledky
Rozhodčí
E-shop
Aplikace
Adresář
Beáta Burianová
Detail
Výsledky závodů
Přihlášky
Detail
Akce
Účast
Ročník:
2013
Město:
Trenér:
Rogozová
Oddíl:
Sportovní klub Hradčany, z.s.
(SGZ)
Datum
Závod
Sport
Kategorie
Umístění
13.4.2024
Jarní pohár Plzeň - ženy
SGZ
žákyně C - 2013 a ml.
8.
17.11.2023
SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev
SGZ
IV. LIGA - jednotlivkyně
43.
17.11.2023
SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev
SGZ
IV. LIGA
3.
27.10.-29.10.2023
Mistrovství ČR jednotlivkyň C
SGZ
VS3C - mladší žákyně
41.
15.10.2023
SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň
SGZ
VS1B Přebor Prahy
2.
24.6.2023
Čerti s Andělem
SGZ
Ďáblice 2011 a ml. (jedn.)
13.
22.4.2023
Trhovosvinenský pohár 2023
SGZ
VS1 B
8.
1.4.2023
XIII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
SGZ
VS1B
8.
21.1.2023
Memoriál Jana Palacha
SGZ
V. kategorie
10.
17.12.2022
Vánoční závod - Vršovice
SGZ
Dívky 2013
1.
11.12.2022
Váza Horních Počernic
SGZ
mladší žákyně
24.
17.11.2022
SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev
SGZ
V. LIGA
5.
17.11.2022
SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev
SGZ
V. LIGA - jednotlivkyně
59.
23.10.2022
SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň
SGZ
VS3C Přebor Prahy
17.
1.5.2022
Kvalifikační závod na LODM a Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň
SGZ
VS0B Přebor Prahy
6.
Datum
Závod
21.4.2024
Velikonoční závod
26.10.-28.10.2024
Mistrovství ČR jednotlivkyň C