Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Baby Gym Cup

 22.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

II. přípravka

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.500 9.250 0.000 11.750 2.500 9.150 0.000 11.650 23.400
1. Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Aulehlová, Sochorová, Kubičíková 2.500 8.950 0.000 11.450 2.500 9.450 0.000 11.950 23.400
3. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.500 8.950 0.000 11.450 2.500 9.300 0.000 11.800 23.250
4. Nykodýmová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.500 9.050 0.000 11.550 2.500 9.050 0.000 11.550 23.100
5. Župková Mariana 2010 TJ Chropyně Zavadilová 2.500 8.950 0.000 11.450 2.500 9.100 0.000 11.600 23.050
6. Žáčková Veronika 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková 2.500 9.050 0.000 11.550 2.500 8.900 0.000 11.400 22.950
7. Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.500 8.650 0.000 11.150 2.500 8.800 0.000 11.300 22.450
8. Hanzlová Alice 2010 SK UP Olomouc Aulehlová, Sochorová, Kubičíková 2.500 8.850 0.000 11.350 2.500 8.400 0.000 10.900 22.250
9. Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková 2.500 8.100 0.000 10.600 2.500 9.050 0.000 11.550 22.150
10. Novosadová Jana 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 2.500 8.450 0.000 10.950 2.500 8.550 0.000 11.050 22.000
10. Latinová Magdalena 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.500 7.650 0.000 10.150 2.500 9.350 0.000 11.850 22.000
10. Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 8.500 0.000 11.000 22.000
13. Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.500 8.250 0.000 10.750 2.500 8.650 0.000 11.150 21.900
14. Mahrová Anna 2010 TJ Prostějov Lukášová, Vidmuchová 2.500 8.250 0.000 10.750 2.500 8.600 0.000 11.100 21.850
15. Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.500 8.450 0.000 10.950 2.500 8.200 0.000 10.700 21.650
16. Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.500 8.600 0.000 11.100 2.500 7.700 0.000 10.200 21.300
16. Romanina Darja 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Riedlová 2.500 8.050 0.000 10.550 2.500 8.250 0.000 10.750 21.300
16. Hlaváčová Jůlie 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 2.500 8.350 0.000 10.850 2.500 7.950 0.000 10.450 21.300
16. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.500 7.500 0.000 10.000 2.500 8.800 0.000 11.300 21.300
20. Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová, Vidmuchová 2.500 7.400 0.000 9.900 2.500 8.750 0.000 11.250 21.150
21. Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.650 0.000 9.650 2.500 8.900 0.000 11.400 21.050
22. Aulehlová Karolína 2010 SK UP Olomouc Aulehlová, Sochorová, Kubičíková 2.500 8.200 0.000 10.700 2.500 7.450 0.000 9.950 20.650
22. Pustějovská Sára 2010 TJ Prostějov Lukášová, Vidmuchová 2.500 7.100 0.000 9.600 2.500 8.550 0.000 11.050 20.650
22. Holásková Gabriela 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Riedlová 2.500 8.100 0.000 10.600 2.500 7.550 0.000 10.050 20.650
25. Urdová Linda 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 7.700 0.000 10.200 20.600
26. Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.500 7.150 0.000 9.650 2.500 8.400 0.000 10.900 20.550
26. Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.500 7.700 0.000 10.200 2.500 7.850 0.000 10.350 20.550
28. Hubyčová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.500 7.850 0.000 10.350 2.500 7.650 0.000 10.150 20.500
28. Cinibulková Viktorie 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 2.500 7.600 0.000 10.100 2.500 7.900 0.000 10.400 20.500
30. Ermisová Nela 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.500 8.100 0.000 10.600 20.450
31. Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Válková 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 7.850 0.000 10.350 20.400
31. Polášková Tina 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 2.500 7.550 0.000 10.050 2.500 7.850 0.000 10.350 20.400
33. Sochorová Valentýna 2010 SK UP Olomouc Aulehlová, Sochorová, Kubičíková 2.500 8.100 0.000 10.600 2.500 6.950 0.000 9.450 20.050
33. Pokorná Anežka 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 2.500 8.000 0.000 10.500 2.500 7.050 0.000 9.550 20.050
35. Kocurková Kristýna 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 2.000 7.350 0.000 9.350 2.500 8.150 0.000 10.650 20.000
36. Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 7.550 0.000 10.050 19.950
37. Nosková Ela 2010 TJ Chropyně Zavadilová 2.000 7.600 0.000 9.600 2.500 7.800 0.000 10.300 19.900
38. Nováková Tereza 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 2.000 7.700 0.000 9.700 2.500 7.200 0.000 9.700 19.400
39. Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.500 7.200 0.000 9.700 2.000 7.500 0.000 9.500 19.200
40. Kubičíková Julie 2010 SK UP Olomouc Aulehlová, Sochorová, Kubičíková 2.000 8.050 1.000 9.050 2.500 7.550 0.000 10.050 19.100
41. Bohatová Silvie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.000 7.250 0.000 9.250 2.500 7.000 0.000 9.500 18.750
42. Malíková Vendula 2010 GK Vítkovice Mamčařová 2.500 7.050 0.000 9.550 2.000 7.050 0.000 9.050 18.600

zpět na detail závodu