Na hlavní obsah

Adéla Nykodymová


Ročník:2010
Město:Ostrava
Trenér:kolektiv trenérů
Oddíl: Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 15.
28.5.2022 Přebor MS kraje SGZ VS 4A 2.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 18.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 15.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 32.
22.1.-23.1.2022 Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata SGZ Starší I 7.
13.11.2021 Přebor města Ostravy SGZ II. liga 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 13.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 13.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 3A 5.
11.9.2021 Přebor města Ostravy SGZ VS3 A 1.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011 1.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ IV. liga 1.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 5.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ nejmladší žákyně 3.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 12.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 3.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 36.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 1.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 35.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 38.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 40.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 4 - 2010 14.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší I 4.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ IV. kategorie 2.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ V. liga 2.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 10.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ III. Nejmladší žákyně 13.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 7.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 14.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 1A (7-8 let) 4.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší I B 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - ZÁKLADNÍ STUPEŇ 7-9 let 0.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - ZÁKLADNÍ STUPEŇ 7-9 let 2.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ II. přípravka 4.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 3B roč. 2010-2011 9.
18.3.2017 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ B ktg. roč. 2007 8.
18.3.2017 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ B ktg. roč. 2010 17.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Začínající žákyně A 0.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny