Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 17.3.2018
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

Mimi roč. 2012

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Kubíková 5.000 9.200 0.000 14.200 5.000 9.230 0.000 14.233 28.433
2. Štaidlová Edita 2012 SK Hradčany Opočenská 5.000 9.050 0.000 14.050 5.000 9.300 0.000 14.300 28.350
3. Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 9.200 0.000 14.200 5.000 9.000 0.000 14.000 28.200
4. Vedralová Johanka 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová 5.000 8.950 0.000 13.950 5.000 8.970 0.000 13.967 27.917
5. Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 9.070 0.000 14.067 27.817
6. Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 5.000 9.250 0.000 14.250 5.000 8.530 0.000 13.533 27.783
6. Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.850 0.000 13.850 5.000 8.930 0.000 13.933 27.783
8. Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.850 0.000 13.850 5.000 8.770 0.000 13.767 27.617
9. Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 8.800 0.000 13.800 27.300
10. Šmídová Tereza 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 8.530 0.000 13.533 27.283
11. Hrubá Nela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.470 0.000 13.467 27.267
12. Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 5.000 8.550 0.000 13.550 5.000 8.430 0.000 13.433 26.983
13. Balšánková Natálie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 8.170 0.000 13.167 26.817
14. Velebová Julie 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 4.500 8.850 0.000 13.350 5.000 8.430 0.000 13.433 26.783
15. Štěrbová Emma 2012 TJ Sokol Horní Počernice Patrovská 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 7.350 0.000 12.350 12.350
15. Mančíková Adriana 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 4.500 9.150 0.000 13.650 5.000 7.900 0.000 12.900 26.550
16. Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová 4.500 8.450 0.000 12.950 5.000 8.500 0.000 13.500 26.450
17. Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 4.500 8.700 0.000 13.200 5.000 8.170 0.000 13.167 26.367
18. Chumová Kristýna 2012 TJ Slovan Praha Luptáková, Jirků, Súkup, Bidrmanová 4.500 8.350 0.000 12.850 5.000 8.400 0.000 13.400 26.250
19. Válková Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 7.600 0.000 12.600 25.900
20. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 4.500 8.500 0.000 13.000 5.000 7.570 0.000 12.567 25.567
21. Gotthardt Nina 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 7.170 0.000 12.167 25.467
22. Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 5.000 7.950 0.000 12.950 5.000 7.430 0.000 12.433 25.383
23. Šindlerová Laura 2012 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 4.500 8.450 0.000 12.950 5.000 7.400 0.000 12.400 25.350
23. Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová 4.500 8.450 0.000 12.950 5.000 7.400 0.000 12.400 25.350
25. Lošťáková Lola Nikola 2012 TJ Pedagog Modřany 4.500 8.150 0.000 12.650 5.000 7.330 0.000 12.333 24.983
26. Dušková Diana 2012 TJ Pedagog Modřany 4.500 8.500 0.000 13.000 5.000 6.970 0.000 11.967 24.967
26. Jindrová Magdalena 2012 TJ Sokol Horní Počernice Patrovská 4.500 8.200 0.000 12.700 5.000 7.270 0.000 12.267 24.967
28. Švestková Veronika 2012 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková 3.500 8.450 0.000 11.950 5.000 7.830 0.000 12.833 24.783
28. Petrtýlová Laura 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová 4.500 7.950 0.000 12.450 4.000 8.330 0.000 12.333 24.783
30. Váňová Lucie 2012 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková 4.500 8.200 0.000 12.700 5.000 7.030 0.000 12.033 24.733
31. Šolcová Zuzana 2012 TJ Pedagog Modřany 4.400 8.250 0.000 12.650 5.000 7.070 0.000 12.067 24.717
32. Kubušová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Patrovská 4.500 7.950 0.000 12.450 5.000 6.730 0.000 11.733 24.183
33. Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 4.500 8.250 0.000 12.750 5.000 6.300 0.000 11.300 24.050
34. Davidová Ela 2012 TJ Pedagog Modřany 4.500 7.800 0.000 12.300 4.000 7.500 0.000 11.500 23.800
35. Mrázová Lucie 2012 TJ Pedagog Modřany 4.500 7.500 0.000 12.000 5.000 6.470 0.000 11.467 23.467
36. Sedláčková Anežka 2012 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s Pavlína Rosecká 3.000 8.050 0.000 11.050 5.000 5.670 0.000 10.667 21.717
37. Bennerová Nikol 2012 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s Pavlína Rosecká 3.000 7.650 0.000 10.650 3.000 5.670 0.000 8.667 19.317

zpět na detail závodu