Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B)

 23.6.-24.6.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Znojmo
Stáhnout výsledky

VS5 B (juniorky B)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P. 3.600 8.050 0.000 11.650 2.500 7.900 0.000 10.400 3.300 8.300 0.000 11.600 3.800 8.200 0.000 12.000 45.650
2. Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.550 0.000 11.550 1.900 7.400 0.000 9.300 3.000 8.250 0.000 11.250 3.500 8.400 0.000 11.900 44.000
3. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková 2.800 8.450 0.000 11.250 2.000 7.300 0.000 9.300 3.200 8.300 0.000 11.500 3.400 7.950 0.000 11.350 43.400
4. Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.700 8.400 0.000 12.100 1.800 6.500 0.000 8.300 3.900 7.800 0.000 11.700 3.100 8.050 0.000 11.150 43.250
5. Matoušková Kateřina 2004 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 7.450 0.000 9.450 3.300 8.300 0.000 11.600 2.600 8.250 0.000 10.850 42.700
6. Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.750 0.000 11.550 2.000 7.850 0.000 9.850 3.100 7.200 0.100 10.200 3.700 7.350 0.000 11.050 42.650
7. Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká 3.500 8.800 0.100 12.200 2.600 6.250 0.000 8.850 2.500 7.400 0.000 9.900 4.100 7.400 0.000 11.500 42.450
8. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 3.000 7.900 0.000 10.900 2.100 7.000 0.000 9.100 4.100 7.200 0.100 11.200 3.500 6.850 0.000 10.350 41.550
9. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.250 0.000 11.050 1.900 6.750 0.000 8.650 3.400 7.950 0.000 11.350 2.800 7.600 0.000 10.400 41.450
10. Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 3.500 8.100 0.300 11.300 1.900 7.100 0.000 9.000 3.000 7.700 0.000 10.700 3.000 7.200 0.000 10.200 41.200
11. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.500 8.800 0.000 12.300 2.600 7.450 0.000 10.050 2.400 5.850 0.000 8.250 3.400 6.700 0.000 10.100 40.700
12. Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.100 0.000 10.900 2.600 6.800 0.000 9.400 2.900 7.200 0.000 10.100 2.900 7.200 0.000 10.100 40.500
13. Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 8.100 0.000 10.500 2.600 6.150 0.000 8.750 2.800 7.600 0.000 10.400 3.400 7.450 0.300 10.550 40.200
14. Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.050 0.100 10.750 1.900 6.200 0.000 8.100 2.500 8.250 0.000 10.750 2.800 7.050 0.000 9.850 39.450
15. Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.800 8.150 0.300 10.650 1.900 4.850 0.000 6.750 3.400 7.550 0.000 10.950 2.900 7.600 0.000 10.500 38.850
16. Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 2.800 8.200 0.000 11.000 1.900 7.150 0.000 9.050 3.200 6.100 0.000 9.300 2.800 6.650 0.000 9.450 38.800
17. Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.200 6.900 2.000 6.100 3.400 7.650 0.000 11.050 2.700 8.200 0.000 10.900 38.650
18. Herinková Tereza 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 2.800 7.750 0.000 10.550 1.900 6.000 0.000 7.900 2.500 7.600 0.000 10.100 2.600 7.350 0.000 9.950 38.500
19. Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.800 8.300 0.000 11.100 1.900 6.700 0.000 8.600 2.900 6.550 0.100 9.350 3.000 6.500 0.100 9.400 38.450
20. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 2.800 7.350 0.100 10.050 1.300 5.250 0.000 6.550 2.900 7.450 0.000 10.350 3.700 7.300 0.000 11.000 37.950
21. Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 2.800 8.200 0.000 11.000 1.900 6.350 0.000 8.250 2.600 7.100 0.000 9.700 2.200 6.700 0.000 8.900 37.850
22. Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 7.800 0.000 10.200 1.400 6.200 0.000 7.600 2.900 6.400 0.000 9.300 2.100 7.500 0.000 9.600 36.700
23. Silberová Vendula 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova 2.000 8.650 0.000 10.650 1.200 5.500 2.000 4.700 2.800 7.800 0.000 10.600 2.600 7.650 0.000 10.250 36.200
24. Šubrtová Michaela 2005 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková 2.800 7.650 0.000 10.450 1.900 4.900 0.000 6.800 2.800 4.550 0.100 7.250 2.800 7.250 0.000 10.050 34.550
25. Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.100 0.000 10.900 1.900 6.400 0.000 8.300 2.300 4.250 0.000 6.550 2.200 6.200 0.000 8.400 34.150
26. Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 3.000 7.800 0.000 10.800 1.800 4.100 2.000 3.900 3.300 5.100 0.000 8.400 3.300 7.400 0.100 10.600 33.700
27. Pavlíčková Anna 2004 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra 2.000 8.300 0.000 10.300 1.900 6.100 0.000 8.000 1.900 5.250 0.000 7.150 1.600 6.500 0.500 7.600 33.050
28. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.000 8.700 0.000 10.700 1.300 6.200 0.000 7.500 1.900 3.250 0.000 5.150 2.200 7.350 0.000 9.550 32.900
29. Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.000 6.900 0.100 8.800 1.900 5.900 0.000 7.800 2.500 4.200 0.100 6.600 2.700 6.300 0.000 9.000 32.200

zpět na detail závodu