Česká gymnastická federace

Menu

Akce

18.9.2020 - 20.9.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG

18.9.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů II. tř. a instrukorů SG

19.9.2020 XX

ČGF - Valná hromada

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 TR

TRA 1. Český pohár

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

Reklama

Laura Bohatová

Ročník:2006
Město:Šestajovice
Trenér:Šotolová, Křížová
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 2.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. FINÁLE 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. FINÁLE 3.
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ II. liga (juniorky B) 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 11.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 4.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2007-2005 4.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 5.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 2.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 6.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ JUNIORKY A ŽENY 13.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5B 3.
18.5.2019 SGŽ O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kadetky A (VS4A) 2.
27.4.2019 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VII. - nar. 2007 - 2006 2.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VIII. VS 5B - ZP ČGF s. 15 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 17.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 27.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 8.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE 6.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší I 3.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ VI. kategorie 1.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 4.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5 B (juniorky B) 9.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS5B 1.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. V. 1.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VIII. žákyně 2006 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 12.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 23.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2006 a st. 5.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 5.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší I A 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 12.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ VI. starší žákyně 1.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně A 10.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 40.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 2.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ V. Žákyně A 2.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně A 6.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 32.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 36.
6.5.2017 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B roč. 2006 2.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ žákyně A bez plnění 1.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ starší žákyně A 3.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 7.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 20.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ žákyně 8.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 8.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně 6.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 14.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 7.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - I. KAT. - FINÁLE 9.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně IA 6.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ V. kategorie 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 2.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 11.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Starší žákyně 4.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ V. mladší žákyně A 2.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 1. kat - žákyně B 11.
9.10.2016 Přebor hl.m. Praha SGŽj SGZ žákyně A 1.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 3.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 44.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně - hrazda 11.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně 11.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ starší žákyně 4.
14.5.2016 Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2006 2.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 32.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 1 - roč. 2006 1.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2008-2004 6.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2008-2004 4.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. - FINÁLE 7.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. - FINÁLE 7.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně I 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ starší žákyně jednotlivkyně 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 4.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ V.kategorie-kladina 10.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ žákyně B 19.
18.10.2015 Podzimní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 6.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ starší žákyně 9.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně VS2 16.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Starší žákyně 63.
16.5.2015 Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B 2006-2007 2.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 64.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ starší žákyně bez plnění 2.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři