Česká gymnastická federace

Menu

Akce

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Závod Světového poháru SUI - ZRUŠENO

3.7.2020 - 4.7.2020 TR

TRA Nissen Cup - ZRUSENO

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Eliška Šťovíčková

Ročník:2004
Město:Staré Jesenčany
Trenér:Kupková H.,Kolman P.
Oddíl: TJ Loko Pardubice z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 15.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 3.
23.11.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ II. liga Pardubický kraj 1.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2004 a starší 2.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 1.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS6B (ženy B) 7.
8.6.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ VS6B Pardubický kraj 1.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS5+6B 5.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 18.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 17.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 6.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 10.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 5.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 4. kategorie 2.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5 B (juniorky B) 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 5.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 18.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 3.kategorie juniorky a ženy 2.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky - družstva 6.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky 20.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ kadetky - volné sestavy 19.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 3.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 13.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ ŽÁKYNĚ B 1.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2004 a st. 3.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2004 a st. 4.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. - FINÁLE 2.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. - FINÁLE 3.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 5.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 23.
13.6.-14.6.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ žákyně B 6.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 34.
7.6.-8.6.2014 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ Žákyně B 12.
22.6.-23.6.2013 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ starší žákyně 52.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři