Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B)

 23.6.-24.6.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Znojmo
Stáhnout výsledky

VS6 B (ženy B)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.700 9.100 0.000 12.800 2.800 8.500 0.000 11.300 3.900 7.000 0.000 10.900 4.100 8.350 0.100 12.350 47.350
2. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.750 0.000 11.550 3.400 8.300 0.000 11.700 3.500 8.650 0.000 12.150 3.500 8.250 0.000 11.750 47.150
3. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová 3.700 8.900 0.000 12.600 2.900 7.600 0.000 10.500 4.000 6.900 0.000 10.900 3.900 8.350 0.000 12.250 46.250
4. Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa 3.700 7.900 0.100 11.500 2.000 6.900 0.000 8.900 3.900 8.550 0.000 12.450 3.900 7.950 0.000 11.850 44.700
5. Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.800 8.400 0.000 11.200 1.900 7.950 0.000 9.850 3.400 8.050 0.000 11.450 3.700 8.250 0.000 11.950 44.450
6. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 3.500 9.050 0.000 12.550 2.700 7.000 0.000 9.700 3.500 7.400 0.000 10.900 3.900 7.350 0.000 11.250 44.400
7. Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.700 8.600 0.000 12.300 1.800 6.850 0.000 8.650 2.400 8.550 0.000 10.950 3.700 8.050 0.000 11.750 43.650
8. Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová 3.500 8.800 0.000 12.300 2.700 6.600 0.000 9.300 3.200 8.050 0.000 11.250 3.300 7.250 0.100 10.450 43.300
9. Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.200 0.000 11.000 1.900 6.850 0.000 8.750 3.500 7.800 0.000 11.300 3.400 7.300 0.000 10.700 41.750
10. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.800 8.150 0.000 10.950 2.000 6.500 0.000 8.500 3.500 7.100 0.000 10.600 3.800 7.450 0.000 11.250 41.300
11. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 3.700 8.200 0.000 11.900 1.900 6.850 0.000 8.750 2.700 7.450 0.000 10.150 3.000 7.250 0.000 10.250 41.050
12. Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská 3.700 8.750 0.000 12.450 2.800 6.400 0.000 9.200 3.400 5.800 0.100 9.100 4.200 6.100 0.100 10.200 40.950
13. Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.600 0.000 11.600 2.000 7.200 0.000 9.200 2.700 7.100 0.000 9.800 2.800 7.250 0.000 10.050 40.650
14. Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.200 0.000 11.000 1.900 5.950 0.000 7.850 2.100 7.650 0.000 9.750 3.000 7.450 0.000 10.450 39.050
15. Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.800 8.500 0.000 11.300 1.900 5.600 0.000 7.500 2.800 7.600 0.000 10.400 2.500 7.100 0.000 9.600 38.800
16. Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.800 8.100 1.000 9.900 1.300 6.350 0.000 7.650 2.700 7.050 0.000 9.750 2.800 7.100 0.000 9.900 37.200
17. Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.000 8.800 0.000 10.800 1.900 5.650 0.000 7.550 2.000 5.550 0.000 7.550 2.800 6.350 0.000 9.150 35.050
18. Šenková Nikola 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová 2.000 8.750 0.000 10.750 0.900 6.750 5.000 2.650 2.600 8.350 0.000 10.950 1.400 7.600 0.500 8.500 32.850
19. Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.800 7.850 0.000 10.650 1.200 3.100 0.000 4.300 3.100 6.000 0.000 9.100 2.500 6.100 0.000 8.600 32.650
20. Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 7.650 0.000 10.450 1.200 5.400 2.000 4.600 2.200 5.650 0.000 7.850 2.900 6.500 0.000 9.400 32.300
21. Kocurková Johana 2003 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký 2.000 7.950 0.000 9.950 1.700 3.750 2.000 3.450 2.700 7.600 0.000 10.300 2.800 5.250 0.000 8.050 31.750

zpět na detail závodu