Česká gymnastická federace

Menu

Akce

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

7.11.2021 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

12.11.2021 SGM

Přebor Zlínského kraje SGM

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

20.11.2021 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

20.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - II.liga

20.11.2021 - 21.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.11.2021 SGZ

Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje - ligy

21.11.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4)

21.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III. IV. a V.liga

21.11.2021 TG

„Á HOP“ závod v TeamGymu

21.11.2021 SGZ

Přebor Olomouckého kraje

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Pardubického kraje - II., III. IV. a V.liga

25.11.2021 - 28.11.2021 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

Reklama

Jana Zahradníčková

Ročník:2000
Město:Praha 9 - Horní Počernice
Trenér:Zahradníčková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
9.10.2021 Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské" SGZ VS6 C - ženy 1.
9.10.2021 Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské" SGZ Pohar Very Caslavske 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS6 B (ženy B) 8.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS6 B 5.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 9.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 5.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. FINÁLE 4.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 19.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 4.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2004 a starší 3.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 13.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 7.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS6B 3.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2B 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 2.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. FINÁLE 5.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší II 2.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 4. kategorie 6.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 11.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS6 B (ženy B) 14.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS6B 6.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VI. starší 4.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ XI. ženy - volné sestavy dle ZP VS 6 B s. 15 1.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ V. Juniorky a Ženy C – ročníky 2005 a starší 9.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší II A 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 11.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Ženy B 11.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 3.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ X. Ženy B 2.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ ženy B 5.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VI. - nar. 2004 a starší 4.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ ženy A 4.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Juniorky a ženy C 6.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2005 a st. 5.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2005 a st. 9.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - II. KAT. - FINÁLE 4.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Juniorky a ženy A 7.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 17.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 43.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 9.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II.liga 3.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Juniorky B + Ženy B 6.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 6.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ ŽENY B 15.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ ženy B 6.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2004 a st. 7.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2004 a st. 7.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. - FINÁLE 9.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. - FINÁLE 7.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ III. liga 1.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ III. liga jednotlivkyně 10.
18.10.2015 Podzimní Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ VS2 nad 10 let 3.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ juniorky a ženy 11.
13.6.-14.6.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ juniorky B 28.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ juniorky B 6.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ VS2 nad 10 let 4.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři