Česká gymnastická federace

Menu

Akce

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

17.10.2021 TR

TRA Podzvičínský skokánek

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

Reklama

Lucie Zahradníčková

Ročník:2003
Město:Praha 9 - Horní Počernice
Trenér:Novotná
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
25.6.-27.6.2021 MISTROVSTVÍ ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 5.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ Extraliga 3.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 18.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 8.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 16.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS6A 1.
27.4.2019 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VIII. - nar. 2005 a starší 1.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ IX. VS 6B - ZP ČGF s. 15 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 21.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 12.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Ženy 3.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ Slečny 2006 a starší 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 7.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 4.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE 3.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. FINÁLE 3.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší II 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 7.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 13.
10.11.2018 SGŽ Nominační závod na OHC SGZ Kvalifikace OHC 9.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 3. kategorie 1.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 2.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS6 B (ženy B) 2.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS6B 1.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ Juniorky 9.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VI. starší 1.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ X. juniorky - volné sestavy dle ZP VS 5 B s. 15 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Juniorky 3.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 13.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ VI. Juniorky – ročníky 2003 – 2005 2.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2006 a st. 6.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2006 a st. 5.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší II A 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 1.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 3.kategorie juniorky a ženy 3.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky - družstva 2.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky 17.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Juniorky B 6.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 2.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VIII. Juniorky B 1.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ juniorky B 1.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ juniorky a ženy 7.
6.5.2017 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie A 2.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. VI. - nar. 2004 a starší 1.
22.4.2017 SG Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 SGZ juniorky A 3.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 14.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 11.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ juniorky 3.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Juniorky 3.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2005 a st. 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2005 a st. 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - II. KAT. - FINÁLE 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - II. KAT. - FINÁLE 2.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Juniorky a ženy A 3.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ VII. kategorie 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 17.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 87.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 21.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II.liga 3.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Juniorky B + Ženy B 2.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 3.kat - juniorky a ženy 6.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 3.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ JUNIORKY B 7.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ juniorky B 1.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ juniorky B 1.
14.5.2016 Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie A 1.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2004 a st. 4.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2004 a st. 2.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. - FINÁLE 1.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. - FINÁLE 4.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Žákyně II 4.
12.12.2015 Memoriál Petra Kouby SGZ Žákyně B 1.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 16.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ II.liga 3.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ II. liga jednotlivkyně 6.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ VIII.kategorie 2.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ žákyně A 13.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ starší žákyně 2.
13.6.-14.6.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ žákyně A 22.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ žákyně A 9.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Žákyně A 15.
16.5.2015 Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie A 4.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 20.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 63.
7.6.-8.6.2014 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ Žákyně A 26.
22.6.-23.6.2013 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ starší žákyně 59.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři