Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

 26.10.-27.10.2018
 pořadatel: Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

juniorky C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 9.150 0.000 11.950 2.500 8.300 0.000 10.800 2.800 8.100 0.000 10.900 3.000 8.700 0.000 11.700 45.350
2. Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.600 0.300 11.100 2.500 7.800 0.000 10.300 2.800 7.650 0.000 10.450 3.000 9.050 0.000 12.050 43.900
3. Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.000 9.150 0.000 11.150 2.600 8.200 0.000 10.800 3.000 7.950 0.000 10.950 3.100 7.800 0.000 10.900 43.800
4. Zavadilová Daniela 2005 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.800 8.150 0.000 10.950 2.500 8.050 0.000 10.550 3.400 8.050 0.000 11.450 3.200 7.100 0.000 10.300 43.250
5. Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.000 8.850 0.000 10.850 2.400 8.450 0.000 10.850 2.800 7.350 0.000 10.150 3.000 8.150 0.000 11.150 43.000
5. Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 7.400 0.000 9.900 3.100 7.350 0.000 10.450 2.900 8.650 0.000 11.550 43.000
7. Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.700 0.300 11.200 2.500 7.350 0.000 9.850 2.600 7.600 0.000 10.200 3.000 8.650 0.000 11.650 42.900
8. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.950 0.000 10.950 2.500 8.250 0.000 10.750 3.000 7.400 0.000 10.400 3.100 7.650 0.000 10.750 42.850
9. Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová 2.800 8.200 0.300 10.700 2.500 8.000 0.000 10.500 3.000 7.400 0.000 10.400 2.900 7.950 0.000 10.850 42.450
9. Šustalová Natálie 2004 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 7.100 0.000 9.600 3.100 8.450 0.000 11.550 3.100 7.600 0.100 10.600 42.450
11. Kopecká Caitlin 2005 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká 2.800 8.700 0.000 11.500 2.600 7.400 0.000 10.000 2.700 7.700 0.000 10.400 3.100 7.350 0.000 10.450 42.350
12. Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling 2.000 9.000 0.000 11.000 2.600 8.050 0.000 10.650 3.000 6.950 0.000 9.950 3.000 7.700 0.000 10.700 42.300
13. Šimonová Bára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 8.250 0.000 11.050 2.500 6.850 0.000 9.350 2.800 7.550 0.000 10.350 2.900 8.000 0.000 10.900 41.650
14. Pavlíčková Karolína 2004 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 6.900 0.000 9.400 3.000 7.550 0.000 10.550 3.200 8.000 0.000 11.200 41.600
15. Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 8.400 0.000 10.900 3.100 6.650 0.000 9.750 3.400 7.250 0.000 10.650 41.550
15. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 7.450 0.000 9.950 2.800 8.150 0.000 10.950 2.800 7.800 0.000 10.600 41.550
17. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.600 7.950 0.000 10.550 3.200 6.200 0.000 9.400 3.100 7.900 0.000 11.000 41.450
17. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová 2.400 8.500 0.000 10.900 2.600 8.000 0.000 10.600 2.700 7.450 0.000 10.150 3.000 6.800 0.000 9.800 41.450
17. Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda 2.800 8.500 0.000 11.300 2.400 7.050 0.000 9.450 3.000 7.000 0.000 10.000 3.200 7.500 0.000 10.700 41.450
20. Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Zmeškalová 2.000 9.150 0.000 11.150 2.600 6.700 0.000 9.300 2.700 7.450 0.000 10.150 2.900 7.650 0.000 10.550 41.150
21. Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 8.550 0.000 11.350 2.100 7.350 0.000 9.450 2.800 7.500 0.000 10.300 3.100 6.800 0.000 9.900 41.000
22. Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.600 7.700 0.000 10.300 2.800 7.150 0.000 9.950 3.000 7.250 0.000 10.250 40.950
23. Horáčková Veronika 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 6.700 0.000 9.200 3.000 7.300 0.000 10.300 3.000 7.650 0.000 10.650 40.600
24. Latinová Johana 2004 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 7.150 0.000 9.150 2.500 7.500 0.000 10.000 2.300 7.450 0.000 9.750 3.100 8.450 0.000 11.550 40.450
25. Kökertová Hana 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská 2.800 7.850 0.100 10.550 2.500 7.950 0.000 10.450 2.400 6.150 0.000 8.550 3.100 7.650 0.000 10.750 40.300
26. Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 7.300 0.000 9.800 2.800 6.500 0.000 9.300 2.800 7.250 0.000 10.050 39.800
27. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 6.550 0.000 8.550 2.800 7.050 0.000 9.850 2.900 8.100 0.000 11.000 39.600
27. Cupáková Barbora 2006 Gymnastický klub mládeže Olomouc Vyvlečková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.400 7.100 0.000 9.500 3.100 6.500 0.000 9.600 3.100 6.850 0.000 9.950 39.600
27. Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 7.600 0.000 10.100 3.200 5.700 0.000 8.900 3.100 6.800 0.000 9.900 39.600
30. Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 7.950 0.000 9.950 2.500 7.300 0.000 9.800 2.900 6.300 0.000 9.200 3.100 7.500 0.000 10.600 39.550
31. Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava, z.s. Špičková 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 7.800 0.000 10.300 2.800 4.750 0.000 7.550 3.000 7.600 0.000 10.600 39.500
32. Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 6.800 0.000 9.300 2.900 6.950 0.000 9.850 3.000 7.300 0.000 10.300 39.350
33. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 6.900 0.000 8.900 2.500 7.550 0.000 10.050 2.900 7.150 0.100 9.950 3.000 7.100 0.000 10.100 39.000
34. Gregorová Carmen 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 7.200 0.000 9.700 2.900 6.500 0.000 9.400 2.900 6.400 0.000 9.300 38.800
34. Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.100 0.000 10.100 2.500 7.250 0.000 9.750 3.000 5.400 0.000 8.400 3.200 7.350 0.000 10.550 38.800
36. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková A. 2.000 8.300 0.000 10.300 2.700 7.050 0.000 9.750 2.800 5.950 0.000 8.750 3.200 6.500 0.000 9.700 38.500
36. Škultety Ester 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.600 6.900 0.000 9.500 3.000 5.900 0.000 8.900 2.800 6.550 0.000 9.350 38.500
38. Kalenská Viktorie 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá 2.000 8.150 0.000 10.150 2.600 6.150 0.000 8.750 2.800 6.000 0.000 8.800 2.800 7.950 0.000 10.750 38.450
39. Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin 2.000 8.400 0.000 10.400 2.600 7.650 0.000 10.250 2.900 5.750 0.000 8.650 3.000 6.000 0.000 9.000 38.300
40. Šotková Anna 2005 Gymnastický klub mládeže Olomouc Vyvlečková 2.800 8.300 0.300 10.800 2.500 6.400 0.000 8.900 3.100 6.150 0.000 9.250 3.000 6.300 0.000 9.300 38.250
41. Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 7.800 0.000 9.800 2.600 6.900 0.000 9.500 3.200 7.000 0.000 10.200 2.900 5.700 0.000 8.600 38.100
42. Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.800 8.550 0.000 11.350 2.600 6.500 0.000 9.100 2.900 4.750 0.000 7.650 3.100 6.750 0.000 9.850 37.950
43. Hoskovská Adéla 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská 2.800 8.100 0.100 10.800 2.000 5.750 0.000 7.750 2.900 6.450 0.000 9.350 3.100 6.600 0.000 9.700 37.600
44. Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 7.100 0.000 9.600 2.900 4.500 0.000 7.400 2.900 7.250 0.000 10.150 37.450
44. Binarová Julie 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova 2.000 8.600 0.000 10.600 2.500 8.050 0.000 10.550 3.000 3.400 0.000 6.400 2.700 7.200 0.000 9.900 37.450
46. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková A 2.000 7.500 0.000 9.500 2.700 5.950 0.000 8.650 2.800 6.550 0.000 9.350 3.000 6.900 0.000 9.900 37.400
47. Kleisner Victoria 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 6.900 0.000 9.400 2.300 5.300 0.000 7.600 3.000 6.400 0.000 9.400 36.400
48. Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 8.350 0.000 10.350 2.600 6.900 0.000 9.500 3.000 4.600 0.500 7.100 2.900 5.000 0.000 7.900 34.850
49. Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Nováková, Stahalíková 2.000 7.750 0.000 9.750 1.500 6.850 0.000 8.350 2.800 4.100 1.000 5.900 2.800 7.600 0.000 10.400 34.400
50. Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková B. 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 7.100 0.000 9.600 2.900 3.300 0.000 6.200 2.700 6.100 0.000 8.800 34.150
51. Šimková Klára 2006 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.000 7.850 0.000 9.850 1.500 6.600 0.000 8.100 2.300 4.850 0.000 7.150 2.900 5.800 0.000 8.700 33.800
52. Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.100 0.000 10.100 1.400 6.300 0.000 7.700 2.100 4.200 0.000 6.300 2.700 6.250 0.000 8.950 33.050
53. Jeřábková Daniela 2005 GYMPRA Morysková B 2.000 6.900 0.000 8.900 2.600 6.700 0.000 9.300 2.100 4.050 0.000 6.150 3.000 5.550 0.000 8.550 32.900
54. Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 6.700 1.000 7.700 2.000 6.050 0.000 8.050 2.400 5.150 0.000 7.550 2.500 5.850 0.000 8.350 31.650
55. Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Morysková B. 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.500 0.000 9.000 2.300 3.750 0.000 6.050 2.800 4.450 0.000 7.250 22.300
56. Langová Vendula 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 5.900 0.000 9.000 3.100 6.550 0.000 9.650 18.650

zpět na detail závodu