Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Petra Kouby

 15.12.2018
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

VI. liga (VS0)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.567 0.000 18.567 10.000 9.167 0.000 19.167 37.734
2. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.967 0.000 17.967 10.000 8.967 0.000 18.967 36.934
3. Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.033 0.000 18.033 10.000 8.633 0.000 18.633 36.666
4. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.700 0.000 18.700 36.600
5. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 8.667 0.000 18.667 36.267
6. Zadražilová Ema 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.533 0.000 17.533 10.000 8.533 0.000 18.533 36.066
7. Farková Lucie 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.767 0.000 17.767 10.000 8.100 0.000 18.100 35.867
8. Plonerová Linda 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 8.333 0.000 18.333 35.633
9. Pitrová Natálie 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.100 0.000 17.100 9.600 8.400 0.000 18.000 35.100
10. Tůmová Isabela 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.767 0.000 16.767 10.000 7.933 0.000 17.933 34.700
11. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.467 0.000 16.467 10.000 8.233 0.000 18.233 34.700
12. Ježková Tereza 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.767 0.000 16.767 10.000 7.867 0.000 17.867 34.634
13. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.633 0.000 16.633 10.000 7.767 0.000 17.767 34.400
14. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.367 0.000 16.367 10.000 7.767 0.000 17.767 34.134
15. Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 5.267 0.000 15.267 10.000 6.667 0.000 16.667 31.934
16. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svbodová,Švecová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 5.200 0.000 15.200 9.500 7.000 0.000 16.500 31.700
17. Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 5.800 0.000 14.800 10.000 5.900 0.000 15.900 30.700
18. Čermáková Nella 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.000 6.267 0.000 14.267 10.000 6.033 0.000 16.033 30.300

zpět na detail závodu