Česká gymnastická federace

Menu

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Barbora Šmídová

Ročník:2007
Město:Poděbrady
Trenér:Zmeškalová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady (SGZ)

Přihlášky

Datum Závod
3.10.2020 Jarní pohár Plzeň - nový termín

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 1A - roč. 2007 a starší 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 6.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 10.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. liga - jednotlivkyně 1.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. LIGA 1.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 4.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS4A 1.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 17.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS4 A - kadetky 16.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS5 B + VS6 B 6.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 32.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 21.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 9.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 1 - 2007 4.
15.12.2018 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ II. liga 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 52.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 19.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. liga - jednotlivci 4.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. LIGA 2.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 9.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 5.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 26.
20.5.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS3A 1.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS3A 17.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. V. 5.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2005– 2007 9.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. liga - jednotlivkyně 2.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II.liga 1.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 11.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 20.
27.5.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ Starší žákyně 1.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 13.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 7.
18.3.2017 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A ktg. roč. 2007 1.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 15.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 4.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - I. KAT. - FINÁLE 5.
17.11.2016 Přebor Středočeský kraj SGŽ SGZ starší žákyně 1.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 20.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - družstva 8.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 9.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 1.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čertice 2.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 53.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 30.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 2 - roč. 2007 2.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Mimi+ 5.
20.6.2015 Čerti s andělem SGZ Ďáblice 1.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři