Česká gymnastická federace

Menu

Akce

17.9.2021 - 19.9.2021 AE

Mistrovství Evropy v aerobiku

17.9.2021 - 19.9.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

17.9.2021 - 19.9.2021 SGM

SGM Žákovské soustředění

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - jednotlivkyně VS

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

18.9.2021 SGZ

Přebor Zlínského kraje

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

18.9.2021 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

18.9.2021 SGZ

PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

18.9.2021 SGZ

Přebor JMK - postupové kategorie

18.9.2021 AG

AKR Mezinárodní Mistrovství ČR

18.9.2021 - 19.9.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.5

19.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

19.9.2021 SGZ

Přebor Olomouckého kraje jednotlivkyň

19.9.2021 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy jednotlivců a družstev

23.9.2021 - 26.9.2021 AG

Evropské závody věkových skupin (EAGC)

24.9.2021 - 25.9.2021 SGZ

VĚRA ČÁSLAVSKÁ CUP - ZRUŠENO

24.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace - PŘESUNUTO

25.9.2021 TG

TG Říčany TeamgymCup

25.9.2021 - 26.9.2021 SGM

Juniorstrophy

25.9.2021 TR

TRA 2. Český pohár

25.9.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR VS4A

25.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

25.9.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS0, VS3,4,5,6C)-přeloženo

29.9.2021 - 3.10.2021 AG

Mistrovství Evropy

1.10.2021 - 3.10.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

1.10.2021 - 3.10.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)

2.10.2021 - 3.10.2021 AE

Pohár federací - Praha

2.10.2021 SGM

SGM - Přebor ČOS

2.10.2021 SGM

Přebor JMK

2.10.2021 PA

2. Kolo českého poháru - Pražský pohár parkouru

3.10.2021 - 8.10.2021 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL

3.10.2021 SPL

Velká cena Podkrkonoší - PŘESUNUTO

3.10.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje

3.10.2021 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

3.10.2021 SGM

SGM Přebor Moravskoslezského kraje

8.10.2021 - 9.10.2021 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

8.10.2021 - 10.10.2021 SGM, SGZ, TG, SPL, AE, AG, TR, VG, MG, PA

ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA

9.10.2021 TG

TG Pohár města Kadaně

9.10.2021 SGZ

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"

9.10.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

9.10.2021 SGZ

Přebor MS kraje - nepostup.kat

9.10.2021 - 10.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.6

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Reklama

Marie Slabá

Ročník:2006
Město:Sezimovo Ústí II
Trenér:kolektiv trenérů
Oddíl: Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 24.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 16.
23.11.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ II. liga (juniorky B) 2.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ II. liga 13.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 21.
1.6.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS5 B 2.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS5 B + VS6 B 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VII.kategorie VS5B Juniorky B 5.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS5B 5.
15.12.2018 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ II. liga 2.
17.11.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ II. liga 2.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ II. liga 6.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4 B (žákyně B) 22.
2.6.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS4B 1.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS4B 3.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS4B 5.
28.4.2018 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018 SGZ VS 4 B 1.
9.12.2017 SGŽ Memoriál P. Kouby SGZ Žákyně B 8.
18.11.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ II. liga 1.
11.11.2017 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ II. LIGA a - dle žákyň B 5.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně B 24.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ Žákyně B 8.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 39.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 33.
22.4.2017 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017 SGZ Žákyně A 5.
10.12.2016 Memoriál P. Kouby SGŽ SGZ Starší žákyně 2.
19.11.2016 Přebor Jihočeský kraj a Vysočina SGŽ SGZ III. liga - Žákyně B 1.
29.5.2016 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina SGZ Starší žákyně 2.
21.5.2016 Memoriál Karla Parmy SGZ Starší žákyně 2.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 38.
21.11.2015 Přebor družstev Jihočeského kraje a Kraje Vysočina SGZ III. liga - Starší žákyně 3.
16.5.2015 O Pohár Českých Budějovic SGZ starší žákyně 7.
11.4.2015 Trhovosvinenský pohár SGZ 3_Starší žákyně 6.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři