Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Liberecký pohár

 21.4.2018
 pořadatel: Gymnastika Liberec
Stáhnout výsledky

nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Neumann Josef 2009 SK Hradčany Novák, Otava 2.700 9.600 0.000 12.300 1.800 9.500 0.000 11.300 2.000 9.000 0.000 11.000 1.600 9.300 0.000 10.900 2.600 9.700 0.000 12.300 0.600 9.650 0.000 10.250 68.050
2. Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik 3.400 9.150 0.000 12.550 0.600 9.300 0.000 9.900 2.000 9.300 0.000 11.300 1.600 9.350 0.000 10.950 2.000 9.200 0.000 11.200 0.600 9.550 0.000 10.150 66.050
3. Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 2.400 9.100 0.000 11.500 1.200 8.600 0.000 9.800 1.800 8.900 0.000 10.700 1.600 9.300 0.000 10.900 1.300 9.500 0.000 10.800 0.600 9.600 0.000 10.200 63.900
4. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava 2.700 9.300 0.000 12.000 1.200 9.100 0.000 10.300 1.200 9.400 0.000 10.600 1.600 8.900 0.000 10.500 1.200 9.450 0.000 10.650 0.600 9.250 0.000 9.850 63.900
5. Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Drábek 2.400 9.500 0.000 11.900 0.600 9.200 0.000 9.800 1.800 9.100 0.000 10.900 1.600 9.100 0.000 10.700 1.800 8.850 0.000 10.650 0.600 9.300 0.000 9.900 63.850
6. Kašparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový 2.700 9.400 0.000 12.100 0.600 9.300 0.000 9.900 1.200 9.000 0.000 10.200 1.600 9.200 0.000 10.800 1.800 9.000 0.000 10.800 0.600 9.350 0.000 9.950 63.750
7. Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek 2.400 9.300 0.000 11.700 0.600 9.300 0.000 9.900 1.800 8.800 0.000 10.600 1.600 9.200 0.000 10.800 1.800 9.200 0.000 11.000 0.600 9.150 0.000 9.750 63.750
8. Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový 2.600 9.300 0.000 11.900 0.600 9.200 0.000 9.800 1.200 8.700 0.000 9.900 1.600 8.900 0.000 10.500 1.800 9.100 0.000 10.900 0.600 9.400 0.000 10.000 63.000
9. Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 1.800 8.850 0.000 10.650 1.200 8.100 0.000 9.300 1.200 9.300 0.000 10.500 1.600 8.800 0.000 10.400 1.200 9.200 0.000 10.400 0.600 9.200 0.000 9.800 61.050
10. Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek 2.400 9.100 0.000 11.500 0.600 8.100 0.000 8.700 1.800 8.800 0.000 10.600 1.600 8.300 0.000 9.900 1.800 8.950 0.000 10.750 0.600 9.000 0.000 9.600 61.050
11. Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový 2.600 8.750 0.000 11.350 0.600 9.200 0.000 9.800 1.200 8.200 0.000 9.400 1.600 8.900 0.000 10.500 1.200 9.200 0.000 10.400 0.000 9.200 0.000 9.200 60.650
12. Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový 2.500 8.600 0.000 11.100 0.600 8.300 0.000 8.900 1.800 7.500 0.000 9.300 1.600 8.400 0.000 10.000 1.200 9.150 0.000 10.350 0.600 9.200 0.000 9.800 59.450
13. Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 1.800 9.200 0.000 11.000 0.000 9.200 0.000 9.200 0.600 9.000 0.000 9.600 1.600 8.100 0.000 9.700 0.600 9.300 0.000 9.900 0.000 8.950 0.000 8.950 58.350
14. Krejčík Leon 2009 SK Hradčany Bomer 2.600 8.700 0.100 11.200 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.300 0.000 8.300 1.600 8.500 0.000 10.100 0.600 8.900 0.000 9.500 0.000 9.300 0.000 9.300 57.400
15. Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška 2.500 8.500 0.000 11.000 0.000 9.500 0.000 9.500 0.600 7.900 0.000 8.500 1.600 9.000 0.000 10.600 0.600 8.900 0.000 9.500 0.000 8.000 0.000 8.000 57.100
16. Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Bomer 1.300 9.200 0.000 10.500 0.000 8.700 0.000 8.700 0.600 9.000 0.000 9.600 0.600 8.300 0.000 8.900 0.600 9.400 0.000 10.000 0.000 9.200 0.000 9.200 56.900
17. Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 1.300 8.850 0.000 10.150 0.000 8.900 0.000 8.900 0.600 9.000 0.000 9.600 0.600 8.700 0.000 9.300 0.600 9.600 0.000 10.200 0.000 8.400 0.000 8.400 56.550
18. Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Drábek 2.400 7.600 0.000 10.000 0.000 7.300 0.000 7.300 1.800 7.500 0.000 9.300 1.600 8.600 0.000 10.200 1.200 8.550 0.000 9.750 0.600 9.350 0.000 9.950 56.500
19. Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový 1.800 8.700 0.000 10.500 0.600 8.600 0.000 9.200 0.600 8.000 0.000 8.600 1.600 8.100 0.000 9.700 1.200 8.350 0.000 9.550 0.000 8.950 0.000 8.950 56.500
20. Strkula Daniel 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 1.200 9.300 0.100 10.400 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.300 0.000 8.300 1.600 8.600 0.000 10.200 0.600 9.300 0.000 9.900 0.000 9.000 0.000 9.000 56.400
21. Havlík Richard 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 2.000 8.800 0.000 10.800 0.000 8.500 0.000 8.500 0.600 9.000 0.000 9.600 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 8.950 0.000 9.550 0.000 8.000 0.000 8.000 56.350
22. Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 1.800 8.500 0.000 10.300 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 7.500 0.000 7.500 1.600 8.550 0.000 10.150 0.600 9.250 0.000 9.850 0.000 9.300 0.000 9.300 56.200
23. Pechač Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška 1.400 9.450 0.000 10.850 0.000 8.700 0.000 8.700 0.600 8.300 0.000 8.900 1.600 7.800 0.000 9.400 0.600 8.850 0.000 9.450 0.000 8.900 0.000 8.900 56.200
24. Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 1.800 8.150 0.000 9.950 0.000 8.800 0.000 8.800 0.600 8.700 0.000 9.300 1.600 8.100 0.000 9.700 0.600 9.000 0.000 9.600 0.000 8.700 0.000 8.700 56.050
25. Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška 1.200 8.600 0.000 9.800 0.000 9.100 0.000 9.100 0.600 8.100 0.000 8.700 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 8.900 0.000 9.500 0.000 9.000 0.000 9.000 56.000
26. Šulc Marek 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 1.300 9.100 0.000 10.400 0.000 9.500 0.000 9.500 0.600 8.600 0.000 9.200 1.600 8.000 0.000 9.600 0.600 9.350 0.000 9.950 0.000 9.150 2.000 7.150 55.800
27. Šindler Alexandr 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 1.200 8.850 0.000 10.050 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.500 0.000 8.500 1.600 7.600 0.000 9.200 0.600 9.150 0.000 9.750 0.000 8.600 0.000 8.600 54.800
28. Hrubý Otakar 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška 1.800 8.300 0.000 10.100 0.000 8.600 0.000 8.600 0.600 7.600 0.000 8.200 1.600 8.400 0.000 10.000 0.600 8.550 0.000 9.150 0.600 8.150 0.000 8.750 54.800
29. Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška 2.500 8.250 0.000 10.750 0.000 8.600 0.000 8.600 0.600 7.700 0.000 8.300 1.600 8.600 0.000 10.200 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 7.900 0.000 7.900 54.550
30. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 1.200 7.700 0.000 8.900 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.500 0.000 8.500 0.600 8.900 0.000 9.500 0.600 8.800 0.000 9.400 0.000 8.950 0.000 8.950 54.050
31. Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška 1.200 7.750 0.000 8.950 0.000 9.400 0.000 9.400 0.600 7.600 0.000 8.200 1.600 8.100 0.000 9.700 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.500 0.000 8.500 53.500
32. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 1.300 8.750 0.000 10.050 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.600 0.000 7.600 0.600 8.500 0.000 9.100 0.600 8.950 2.000 7.550 0.000 9.000 0.000 9.000 52.200
33. Žitňan Štěpán 2010 Gymnastika Liberec Drábek 1.800 8.450 0.000 10.250 0.000 7.500 0.000 7.500 1.300 8.200 0.000 9.500 0.600 8.600 0.000 9.200 0.600 7.800 2.000 6.400 0.000 9.000 0.000 9.000 51.850
34. Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový 1.800 8.050 0.000 9.850 0.000 7.300 0.000 7.300 0.600 7.700 0.000 8.300 1.600 6.900 0.000 8.500 0.600 9.000 0.000 9.600 0.000 8.000 0.000 8.000 51.550
35. Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový 1.200 8.550 0.000 9.750 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.400 0.000 7.400 1.600 7.600 0.000 9.200 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 7.900 0.000 7.900 51.150
36. Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 0.600 7.450 0.000 8.050 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 7.300 0.600 8.600 0.000 9.200 0.600 8.600 2.000 7.200 0.000 7.500 0.000 7.500 46.550

zpět na detail závodu