Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor družstev Jihočeského kraje a Kraje Vysočina

 21.11.2015
 pořadatel: Trhové Sviny
Stáhnout výsledky

III. liga - Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1. TJ Merkur České Budějovice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Aubrechtová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice 2.400 9.200 0.000 11.600 3.200 8.400 0.000 11.600 3.600 7.270 0.500 10.370 4.500 7.033 0.000 11.533 45.103
  Chvátalová Tereza 2005 TJ Merkur České Budějovice 2.400 8.050 0.000 10.450 2.400 7.000 0.000 9.400 2.900 8.340 0.000 11.240 3.600 6.700 0.000 10.300 41.390
  Pučejdlová Zuzana 2005 TJ Merkur České Budějovice 2.400 9.300 0.000 11.700 2.600 7.200 0.000 9.800 4.300 7.170 0.500 10.970 4.500 7.066 0.000 11.566 44.036
  celkem 33.750 30.800 32.580 33.399 130.529
2. TJ Slovan Jindřichův Hradec D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov 2.400 8.100 0.000 10.500 2.000 6.150 0.000 8.150 3.600 5.000 0.000 8.600 3.400 6.366 0.000 9.766 37.016
  Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov 2.400 8.200 0.000 10.600 2.400 7.350 0.000 9.750 3.600 7.700 0.000 11.300 3.500 6.133 0.000 9.633 41.283
  Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec 2.400 8.700 0.000 11.100 2.400 8.250 0.000 10.650 3.500 7.840 0.000 11.340 3.600 7.333 0.000 10.933 44.023
  Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec 2.400 8.550 0.000 10.950 2.300 8.000 0.000 10.300 3.500 7.970 0.000 11.470 3.600 7.733 0.000 11.333 44.053
  celkem 32.650 30.700 34.110 32.032 129.492
3. TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Mičková Karolína 2006 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 2.400 7.200 0.000 9.600 2.000 6.600 0.000 8.600 3.000 5.840 0.000 8.840 3.400 7.066 0.000 10.466 37.506
  Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 2.400 7.100 0.000 9.500 2.000 7.700 0.000 9.700 3.300 7.270 0.000 10.570 3.500 7.133 0.000 10.633 40.403
  Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 2.400 8.150 0.000 10.550 2.000 7.500 0.000 9.500 3.400 7.300 0.000 10.700 3.500 7.466 0.000 10.966 41.716
  Vágnerová Lucie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 2.400 6.500 0.000 8.900 2.100 7.200 0.000 9.300 3.400 8.440 0.000 11.840 3.600 7.666 0.000 11.266 41.306
  celkem 29.650 28.500 33.110 32.865 124.125
4. TJ Merkur České Budějovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Filausová Barbora 2006 TJ Merkur České Budějovice 2.400 7.200 0.000 9.600 1.500 6.150 0.000 7.650 2.100 4.970 4.000 3.070 2.800 5.900 0.000 8.700 29.020
  Hýblová Kristýna 2006 TJ Merkur České Budějovice 2.400 8.200 0.000 10.600 2.000 6.700 0.000 8.700 2.100 5.940 4.000 4.040 3.300 7.500 0.000 10.800 34.140
  Trnková Anna 2006 TJ Merkur České Budějovice 2.400 8.750 0.000 11.150 2.000 7.550 0.000 9.550 3.200 7.170 0.000 10.370 3.400 7.200 0.000 10.600 41.670
  Vlažná Tina 2006 TJ Merkur České Budějovice 2.400 7.500 0.000 9.900 2.000 7.100 0.000 9.100 2.600 7.070 4.000 5.670 3.400 6.500 0.000 9.900 34.570
  celkem 31.650 27.350 20.080 31.300 110.380
5. TJ Šumavan Vimperk D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 6.500 2.000 5.300 1.900 3.900 4.000 1.800 2.300 4.967 0.000 7.267 14.367
  Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.400 6.300 0.000 8.700 0.800 6.050 2.000 4.850 2.500 5.240 0.000 7.740 2.800 5.766 0.000 8.566 29.856
  celkem 8.700 10.150 9.540 15.833 44.223

zpět na detail závodu