Česká gymnastická federace

Akce

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

11.1.2020 TR

TRA Valná hromada TRA

11.1.2020 - 12.1.2020 SGZ

SGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata

11.1.2020 - 12.1.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.4

Reklama

Přebor družstev Jihočeského kraje a Kraje Vysočina

sportovní gymnastika žen
 21.11.2015
 pořadatel: Trhové Sviny
 adresa: sportovní hala Trhové Sviny, Tovární ulice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.11.2015
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Základní stupeň (2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Merkur České Budějovice Kolbanová Krystýna 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
2 TJ Merkur České Budějovice Kubešková Karolína 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
3 TJ Merkur České Budějovice Šůnová Laura 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
4 TJ Merkur České Budějovice Volmanová Bára 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
5 TJ Nová Včelnice Vicanová Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Pfaurová
6 TJ Nová Včelnice Chválová Stela 2008 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Pfaurová
7 TJ Nová Včelnice Koštiálová Adéla 2008 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Pfaurová
8 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralová,Jírová
9 TJ Slovan Jindřichův Hradec Fullsacková Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vbíralová, Jírová
10 TJ Slovan Jindřichův Hradec Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová
11 TJ Slovan Jindřichův Hradec Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rybáková Josefína 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Cihlářová Dominika 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Mládková Rozálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
16 TJ Spartak Trhové Sviny Filisteinová Dominika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hanušová D., Cmuntová M.
17 TJ Spartak Trhové Sviny Jenknerová Kateřina 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hanušová D., Cmuntová M.
18 TJ Spartak Trhové Sviny Jindrová Michaela 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
19 TJ Spartak Trhové Sviny B Baštová Barbora 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z.
20 TJ Spartak Trhové Sviny B Cmuntová Ema 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hanušová D., Cmuntová M.
21 TJ Spartak Trhové Sviny B Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hanušová D., Cmuntová M.

III. liga - Mladší žákyně (2008 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
2 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Hrušková Anna 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
3 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Vačkářová Eliška 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
4 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Záhorová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
5 TJ Merkur České Budějovice A Kollerová Marika 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
6 TJ Merkur České Budějovice A Švehlová Rozárie 2008 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
7 TJ Merkur České Budějovice A Bagová Nikola 2007 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
8 TJ Merkur České Budějovice A White Hannah 2008 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
9 TJ Merkur České Budějovice B Dvořáková Kateřina 2007 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
10 TJ Merkur České Budějovice B Eiseltová Ellen 2008 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
11 TJ Merkur České Budějovice B Hirchová Marion 2008 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
12 TJ Merkur České Budějovice B Tušlová Natálie 2007 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
13 TJ Nová Včelnice Jinochová Nikola 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
14 TJ Nová Včelnice Melicharová Marie 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
15 TJ Nová Včelnice Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
16 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kňourková Tereza 2007 SG Pelhřimov Zourová, Svobodová
17 TJ Slovan Jindřichův Hradec Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová D.
18 TJ Slovan Jindřichův Hradec Šoršová Lucie 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová D.
19 TJ Slovan Jindřichův Hradec Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
20 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
21 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
22 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
23 TJ Spartak Trhové Sviny Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
24 TJ Spartak Trhové Sviny Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
25 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
26 TJ Spartak Trhové Sviny B Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
27 TJ Spartak Trhové Sviny B Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
28 TJ Spartak Trhové Sviny B Řežábová Žaneta 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.

III. liga - Starší žákyně (2006 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Merkur České Budějovice A Aubrechtová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 TJ Merkur České Budějovice A Chvátalová Tereza 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
3 TJ Merkur České Budějovice A Pučejdlová Zuzana 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
4 TJ Merkur České Budějovice B Filausová Barbora 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 TJ Merkur České Budějovice B Hýblová Kristýna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 TJ Merkur České Budějovice B Trnková Anna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
7 TJ Merkur České Budějovice B Vlažná Tina 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
8 TJ Slovan Jindřichův Hradec Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodová, Zourová
9 TJ Slovan Jindřichův Hradec Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodová, Zourová
10 TJ Slovan Jindřichův Hradec Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
11 TJ Slovan Jindřichův Hradec Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Mičková Karolína 2006 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
13 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vágnerová Lucie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
16 TJ Šumavan Vimperk Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
17 TJ Šumavan Vimperk Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

III. liga - Žákyně B (2006 - 2003)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Merkur České Budějovice Chalupová Petra 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 TJ Merkur České Budějovice Řehoušková Amálie 2004 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
3 TJ Merkur České Budějovice Picková Magdaléna 2004 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
4 TJ Merkur České Budějovice B Janáková Dominika 2006 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
5 TJ Merkur České Budějovice B Lazar Mara 2005 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
6 TJ Merkur České Budějovice B Polívková Zuzana 2004 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
7 TJ Merkur České Budějovice B Švehlová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
8 TJ Nová Včelnice Hánová Tereza 2004 TJ Nová Včelnice Blechová
9 TJ Nová Včelnice Hanzlová Anna 2005 TJ Nová Včelnice Blechová
10 TJ Nová Včelnice Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová
11 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Flašková Sofie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 TJ Spartak Trhové Sviny Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
15 TJ Spartak Trhové Sviny Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
16 TJ Spartak Trhové Sviny Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
17 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadejová Libuše 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
18 TJ Spartak Trhové Sviny Filisteinová Kristýna 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
19 TJ Spartak Trhové Sviny Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
20 TJ Šumavan Vimperk Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
21 TJ Šumavan Vimperk Vozobulová Pavla 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
22 TJ Šumavan Vimperk Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
23 TJ Šumavan Vimperk Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
24 TJ Šumavan Vimperk Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

II. liga (2007 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Cepák
2 TJ Slovan Jindřichův Hradec Imbrová Karolína 1995 TJ Merkur České Budějovice Bago
3 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová Gabriela 1999 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
4 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
5 TJ Slovan Jindřichův Hradec Štufková Tereza 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři