Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Petra Kouby

 12.12.2015
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

III. liga - Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Cepák a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.150 0.000 11.250 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 8.150 0.000 11.850 23.100
2. Pučejdlová Zuzana 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.000 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 4.300 8.500 0.000 12.800 23.000
3. Chvátalová Tereza 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.600 0.000 10.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 7.500 0.000 11.400 22.000
4. Aubrechtová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 6.200 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 4.200 8.300 0.100 12.400 21.800
5. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.500 0.000 9.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 8.700 0.000 12.000 21.500
6. Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 7.500 0.000 9.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 7.950 0.000 11.550 21.350
7. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.850 0.000 9.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 8.400 0.000 11.700 21.250
8. Hýblová Kristýna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.800 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.350 0.000 11.750 20.550
9. Šimková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Opočenská 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.650 0.000 8.650 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 8.250 0.000 11.550 20.200
10. Vlažná Tina 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.850 0.000 8.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 7.650 0.000 11.050 19.900
11. Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Cepák a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.150 0.000 8.150 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 7.550 0.000 11.150 19.300
12. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.800 5.900 0.000 7.700 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 8.200 0.000 11.500 19.200
13. Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi, Zourová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.750 0.000 8.750 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.500 0.000 9.900 18.650
14. Hájková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Opočenská 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.850 0.000 7.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.300 0.000 10.600 18.450
15. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.750 0.000 7.750 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.150 0.000 10.450 18.200
16. Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.850 0.000 7.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.350 0.000 9.750 17.600
17. Solarová Anežka 2005 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.450 0.000 7.450 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.750 0.000 9.450 16.900
18. Trnková Anna 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 5.350 0.000 6.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.550 0.000 9.950 16.800
19. Filausová Barbora 2006 TJ Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 4.700 0.000 6.200 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 6.200 0.000 9.500 15.700
20. Bohuňková Tereza 2006 SK Hradčany Opočenská, Panský 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.000 0.000 7.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.400 4.000 6.000 13.000
21. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.200 4.000 4.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.600 0.000 8.400 12.400
22. Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.700 6.550 6.000 1.250 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 4.050 0.000 6.750 8.000

zpět na detail závodu