Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 20.5.2018
 pořadatel: Kolín
Stáhnout výsledky

VS4B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná 2.000 9.700 0.000 11.700 2.900 7.670 0.000 10.570 3.700 8.230 0.000 11.930 3.200 7.850 0.000 11.050 45.250
2. Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 7.370 0.000 9.370 3.100 9.030 0.000 12.130 3.200 7.700 0.000 10.900 43.250
3. Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.000 9.450 0.000 11.450 2.700 7.000 0.000 9.700 3.000 8.130 0.000 11.130 2.900 7.250 0.000 10.150 42.430
4. Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 9.550 0.000 11.550 2.000 6.570 0.000 8.570 2.900 7.870 0.000 10.770 3.000 8.000 0.000 11.000 41.890
5. Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.150 0.000 10.150 2.200 7.630 0.000 9.830 3.400 7.570 0.000 10.970 3.200 7.650 0.000 10.850 41.800
6. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.000 7.400 0.000 9.400 3.100 7.870 0.000 10.970 2.900 7.550 0.000 10.450 41.770
7. Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová, Lisá 2.000 8.600 0.000 10.600 2.200 7.600 0.000 9.800 3.000 7.230 0.000 10.230 2.800 8.150 0.000 10.950 41.580
8. Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.600 7.730 0.000 10.330 3.200 6.970 0.000 10.170 2.900 7.800 0.000 10.700 41.300
9. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.100 6.330 0.000 8.430 3.000 8.630 0.000 11.630 2.900 7.050 0.000 9.950 41.110
10. Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 9.250 0.000 11.250 2.000 8.170 0.000 10.170 3.200 5.900 0.000 9.100 3.100 7.050 0.000 10.150 40.670
11. Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 7.130 0.000 9.130 3.100 7.170 0.000 10.270 3.000 7.300 0.000 10.300 39.850
12. Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.450 0.000 10.450 2.100 7.700 0.000 9.800 3.100 6.300 0.000 9.400 2.900 7.200 0.000 10.100 39.750
13. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.350 0.000 10.350 2.200 6.800 0.000 9.000 3.000 6.670 0.000 9.670 3.000 7.450 0.000 10.450 39.470
14. Máchová Eva 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 8.230 0.000 10.230 2.500 6.930 0.000 9.430 2.800 6.600 0.000 9.400 38.910
15. Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.100 6.330 0.000 8.430 2.900 6.100 0.000 9.000 2.900 7.000 0.000 9.900 37.880
16. Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.200 6.000 0.000 8.200 2.300 7.130 2.000 7.430 3.000 7.850 0.000 10.850 36.930
17. Skalníková Viktorie 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 7.700 0.000 9.700 2.000 7.370 0.000 9.370 3.200 4.230 0.000 7.430 2.900 6.350 0.000 9.250 35.750
18. Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková 2.000 5.350 0.000 7.350 2.000 8.130 0.000 10.130 3.100 4.570 0.000 7.670 2.700 5.950 0.000 8.650 33.800
19. Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová 2.000 5.900 0.000 7.900 2.000 7.670 0.000 9.670 3.100 4.430 0.000 7.530 2.900 5.650 0.000 8.550 33.650

zpět na detail závodu