Česká gymnastická federace

Menu

Akce

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

Reklama

Eliška Koldová

Ročník:2006
Město:Příbram 3
Trenér:A.Procházková, J.Novotná
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Příbram (SGZ, TG)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.2.2020 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 1A - roč. 2007 a starší 10.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. liga - jednotlivkyně 4.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. LIGA 2.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Juniorky 15.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS5B 4.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 76.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 18.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. liga - jednotlivci 12.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. LIGA 1.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4 B (žákyně B) 25.
20.5.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS4B 5.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 18.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 31.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. liga - jednotlivkyně 8.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II.liga 2.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně B 45.
27.5.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ Žákyně B 3.
17.11.2016 Přebor Středočeský kraj SGŽ SGZ starší žákyně 4.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 19.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 53.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři