Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Bedřichovský ježek

 5.5.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Sokol Bedřichov
Stáhnout výsledky

kat. II.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Malinová Izabell Zoe 2010 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.770 0.000 11.767 2.900 8.950 0.000 11.850 23.617
2. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Tereza 2.800 8.630 0.000 11.433 2.600 9.150 0.000 11.750 23.183
3. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 7.900 0.000 10.900 3.600 8.500 0.000 12.100 23.000
4. Zagorská Alena 2010 SK Hradčany Tereza 2.900 8.200 0.000 11.100 2.600 8.900 0.000 11.500 22.600
5. Plachá Emily 2010 TJ Sokol Chrudim Linková 2.900 8.130 0.000 11.033 2.800 8.450 0.000 11.250 22.283
6. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 2.900 7.230 0.000 10.133 2.600 9.350 0.000 11.950 22.083
7. Macháčková Barbora 2010 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková 2.900 7.900 0.000 10.800 2.800 8.350 0.000 11.150 21.950
8. Tomanová Ellen 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.100 8.230 0.000 10.333 2.600 8.250 0.000 10.850 21.183
9. Smolíková Kateřina 2010 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. Dostálková 2.000 7.470 0.000 9.467 2.600 7.900 0.000 10.500 19.967
10. Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.100 5.700 0.000 8.800 3.200 7.500 0.000 10.700 19.500
11. Janočková Zoe 2010 GYMPRA Morysková 2.500 7.300 0.000 9.800 2.700 6.800 0.000 9.500 19.300
12. Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.100 5.800 0.000 8.900 3.100 7.100 0.000 10.200 19.100
13. Walterová Viktorie 2010 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková 2.900 6.170 0.000 9.067 2.300 7.350 0.000 9.650 18.717
14. Trčová Lenka 2010 SG Štětí Kyznarová, Trčová 2.900 4.470 0.000 7.367 2.800 7.850 0.000 10.650 18.017
15. Jelínková Lucie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 5.130 0.000 8.133 2.700 7.150 0.000 9.850 17.983
16. Menclová Beata 2010 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková 2.500 6.630 0.000 9.133 2.800 5.700 0.000 8.500 17.633
17. Mareva Alexandra 2010 GYMPRA Morysková 1.400 6.800 2.000 6.200 2.600 7.500 0.000 10.100 16.300
18. Pokorná Markéta 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.800 4.970 0.000 7.767 2.300 6.050 0.000 8.350 16.117

zpět na detail závodu