Na hlavní obsah

Emily Plachá


Ročník:2010
Město:Vápenný Podol
Trenér:Linková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Chrudim (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 50.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 16.
26.11.2022 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 25.
22.10.2022 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Starší žákyně 4.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B - žákyně B 11.
21.5.2022 Krajský přebor Pardubického kraje - VS SGZ VS4B 2.
30.4.2022 Kvalifikační závod na LODM Královéhradecký a Pardubický kraj Východočeský pohár SGZ Kvalifikační závod ODM_Pardubický kraj 6.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 8.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 45.
21.11.2021 Krajský přebor Pardubického kraje - II., III. IV. a V.liga SGZ II.liga 2.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Starší žákyně 13.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B (žákyně B) 18.
18.9.2021 SGŽ Přebor Pardubického kraje - jednotlivkyně VS SGZ VS4 B 5.
23.11.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ II. liga Pardubický kraj 2.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 16.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS3C - mladší žákyně 6.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. 7.
8.6.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ VS3C Pardubický kraj 1.
27.4.2019 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. IV. - nar. 2010 5.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 14.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS1A 2.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. II. 5.
14.4.2018 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IV.kategorie VS1 A 2.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Nejmladší žákyně 2010-2011 11.
Datum Závod
22.4.2023 Bedříchovský ježek - 25. ročník