Na hlavní obsah

Veronika Kubošná


Ročník:2010
Město:Znojmo
Trenér:Křístelová a kol.
Oddíl: Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 9.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 16.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 30.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ žákyně 11.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 29.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 29.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 15.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 4.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 9.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 1.
18.9.2021 Přebor JMK - postupové kategorie SGZ VS3A 2.
5.9.2021 Říčanské hvězdičky SGZ 3. ktg. - VS4 B 1.
21.8.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3 SGZ VS3 A 1.
25.6.2021 Znojemské olympijské hrátky SGZ VS3A 0.
3.10.2020 O pohár Věry Čáslavské SGZ VS3 C - mladší žákyně 1.
29.11.2019 Přebory města Znojma SGZ II. liga 1.
24.11.2019 Přebor Jihomoravského kraje SGZ 2.liga 3.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ II. liga 2.
4.11.-8.11.2019 Gymnastické hrátky SGZ II. liga 1.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ mladší žákyně 1.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 16.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 5.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 2.
9.6.2019 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ VS2 A 2.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 9.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 5.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 5.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ V. VS 2A - ZP ČGF s. 28 3.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VI. VS 4B mladší - ZP ČGF s. 14 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategrie VS4B Žákyně B 10.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS2A 1.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 4. Kategorie - ŽÁKYNĚ B 3.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 73.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 17.
16.11.2018 SGŽ Přebor města Znojma SGZ II. liga 3.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ IV. liga 2.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ III. Nejmladší žákyně 4.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 23.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 4.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 2.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS1A 1.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS1A 1.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. II. 3.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. žákyně VS 1 A (2010-2011) - povinné sestavy 1.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ IV. žákyně 2010 a mladší - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IV.kategorie VS1 A 1.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 32.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2010-2009 8.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2010-2009 16.
25.11.2017 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ II.kategorie 16.
11.11.2017 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ III. LIGA c - viz. příloha 3.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. Mladší žákyně 7.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ mladší žákyně 5.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. I. - nar. 2010 5.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ mladší žákyně 11.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Nejmladší žákyně 2010-2011 5.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ mimi žákyně 1.
Datum Závod
27.5.2022 Okresní přebory Znojma
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT