Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018

 28.4.2018
 pořadatel: TJ Spartak Trhové Sviny
Stáhnout výsledky

VS 4 C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 8.600 0.000 11.100 3.200 8.250 0.000 11.450 3.200 8.350 0.000 11.550 44.750
2. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová,Vybíralovi 2.000 9.250 0.000 11.250 2.500 8.600 0.000 11.100 3.100 7.700 0.000 10.800 3.000 8.450 0.000 11.450 44.600
3. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralovi 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 7.650 0.000 10.150 3.100 8.050 0.000 11.150 2.900 8.400 0.000 11.300 43.300
4. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.900 0.000 10.900 2.500 7.250 0.000 9.750 3.000 6.700 0.000 9.700 3.200 7.550 0.000 10.750 41.100
5. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 6.800 0.000 9.300 3.100 7.900 0.000 11.000 3.100 7.150 0.000 10.250 41.000
6. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 6.800 0.000 8.800 3.000 7.500 0.000 10.500 2.100 7.950 0.000 10.050 39.750
7. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 6.750 0.000 9.250 3.000 7.000 0.000 10.000 2.900 7.350 0.000 10.250 39.700
8. Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková 2.000 7.600 0.000 9.600 2.600 6.000 0.000 8.600 3.000 8.100 0.000 11.100 2.400 7.550 0.000 9.950 39.250
9. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová 2.000 7.600 0.000 9.600 2.600 6.100 0.000 8.700 3.000 7.450 0.000 10.450 3.100 7.350 0.000 10.450 39.200
10. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.700 0.000 9.700 2.700 5.650 0.000 8.350 3.200 7.250 0.000 10.450 3.000 7.200 0.000 10.200 38.700
11. Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 6.350 0.000 8.850 3.000 6.350 0.000 9.350 3.100 6.650 0.000 9.750 38.100
12. Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.250 0.000 9.250 2.000 7.100 0.000 9.100 3.300 6.650 0.000 9.950 3.200 5.800 0.000 9.000 37.300
13. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 7.000 0.000 9.000 3.100 5.550 0.000 8.650 3.000 6.150 0.000 9.150 37.300
14. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová, Švecová,Svobodová 2.000 7.150 0.000 9.150 2.000 5.500 0.000 7.500 3.000 8.050 0.000 11.050 2.600 6.800 0.000 9.400 37.100
15. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková Kešnarová 2.000 7.300 0.000 9.300 1.500 7.100 0.000 8.600 3.000 6.000 0.000 9.000 2.500 7.700 0.000 10.200 37.100
16. Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková A.,Pavlíková Kešnarová 2.000 7.550 0.000 9.550 1.500 7.000 0.000 8.500 2.800 7.050 0.000 9.850 2.400 6.650 0.000 9.050 36.950
17. Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 2.000 6.750 0.000 8.750 2.000 5.950 0.000 7.950 3.200 7.300 0.000 10.500 3.000 6.250 0.000 9.250 36.450
18. Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.650 0.000 8.150 2.900 7.050 0.000 9.950 2.900 7.850 0.000 10.750 28.850

zpět na detail závodu