Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 17.11.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Příbram
Stáhnout výsledky

III. liga - jednotlivci

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.800 8.700 0.000 11.500 2.500 8.330 0.000 10.833 2.900 8.600 0.000 11.500 3.100 7.700 0.000 10.800 44.633
2. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.000 8.900 0.000 10.900 2.500 7.630 0.000 10.133 3.000 8.100 0.000 11.100 2.900 8.550 0.000 11.450 43.583
3. Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 7.800 0.000 10.300 2.800 6.550 0.000 9.350 2.900 8.650 0.000 11.550 41.500
4. Puldová Johanka 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.050 0.000 10.050 1.500 8.030 0.000 9.533 3.200 7.100 0.000 10.300 3.000 8.000 0.000 11.000 40.883
5. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 6.630 0.000 8.633 3.000 6.250 0.000 9.250 2.800 8.600 0.000 11.400 40.133
6. Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 8.200 0.000 10.200 1.400 8.570 0.000 9.967 2.100 7.050 0.000 9.150 2.800 8.000 0.000 10.800 40.117
7. Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Zmeškalová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 7.670 0.000 10.167 2.700 4.800 0.000 7.500 2.900 8.050 0.000 10.950 39.717
8. Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 6.930 0.000 9.433 2.200 4.950 0.000 7.150 2.700 6.850 0.000 9.550 36.133
9. Malá Magdaléna 2007 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 2.000 6.000 0.000 8.000 2.600 6.370 0.000 8.967 2.800 6.100 0.000 8.900 2.700 7.500 0.300 9.900 35.767
10. Šebková Karolína 2005 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 2.000 7.800 0.000 9.800 2.500 5.100 0.000 7.600 2.800 4.900 0.000 7.700 2.300 7.300 0.000 9.600 34.700
11. Bartáková Ivana 2000 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.330 0.000 10.833 3.200 8.000 0.000 11.200 3.100 8.450 0.000 11.550 33.583
12. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.000 8.300 0.000 10.300 1.500 7.130 0.000 8.633 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.750 0.000 10.650 29.583
13. Zvadová Viktorie 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 8.000 0.000 10.000 1.400 7.670 0.000 9.067 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.600 0.000 10.400 29.467
14. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.100 5.900 0.000 8.000 2.300 7.450 0.000 9.750 0.000 0.000 0.000 0.000 28.300
15. Zvadová Sára 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 7.700 0.000 9.700 1.500 7.300 0.000 8.800 2.100 6.550 0.000 8.650 0.000 0.000 0.000 0.000 27.150
16. Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.200 1.000 7.000 2.200 4.650 0.000 6.850 2.200 6.550 0.000 8.750 22.600
17. Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.800 0.000 9.600 2.800 8.800 0.000 11.600 21.200
18. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 5.300 0.000 7.900 2.800 6.100 0.000 8.900 16.800

zpět na detail závodu