Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vítkovice Cup 2015

 24.10.2015
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jasmína Hnilicová 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 8.450 0.000 12.650 3.200 7.500 0.000 10.700 4.600 6.950 0.100 11.450 4.300 7.750 0.000 12.050 46.850
2. Clarissa Čondlová 2004 Klub sportovní gymnastiky Čejková, Kopecká 2.400 9.000 0.000 11.400 3.300 8.200 0.000 11.500 4.900 6.250 0.000 11.150 4.000 8.000 0.000 12.000 46.050
3. Barbora Trávníčková 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.000 8.000 0.300 11.700 3.600 8.000 0.000 11.600 3.900 7.100 0.000 11.000 3.600 7.900 0.000 11.500 45.800
4. Adéla Šritterová 2003 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.200 8.200 0.000 12.400 2.900 8.200 0.000 11.100 4.300 5.650 0.000 9.950 4.300 7.450 0.000 11.750 45.200
5. Magdaléna Coufalová 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.200 8.350 0.000 12.550 2.500 7.250 0.000 9.750 4.600 6.250 0.000 10.850 3.900 7.800 0.000 11.700 44.850
6. Olesya Kalnitska 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.850 0.000 11.250 2.700 8.300 0.000 11.000 4.300 7.100 0.000 11.400 4.000 7.000 0.000 11.000 44.650
7. Tamara Kalašová 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.000 7.900 0.000 11.900 2.300 8.150 0.000 10.450 3.500 7.050 0.100 10.450 3.500 7.900 0.000 11.400 44.200
8. Natálie Klaková 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 9.000 0.000 11.400 3.700 5.800 0.000 9.500 4.300 6.500 0.000 10.800 4.100 7.750 0.000 11.850 43.550
9. Natálie Brabcová 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 9.200 0.000 11.600 3.300 4.800 0.000 8.100 3.900 7.950 0.000 11.850 3.800 7.450 0.000 11.250 42.800
10. Tereza Kovaříková 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 7.800 0.000 12.000 2.900 7.000 0.000 9.900 4.500 5.500 0.000 10.000 3.800 6.850 0.000 10.650 42.550
11. Bedenik Zala 2004 ŠD Maribor 2.400 9.000 0.000 11.400 1.500 7.600 0.000 9.100 3.000 8.100 0.000 11.100 2.800 7.900 0.000 10.700 42.300
12. Arleta Pražáková 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.550 0.000 10.950 2.700 7.350 0.000 10.050 3.500 6.950 0.000 10.450 3.700 6.700 0.000 10.400 41.850
13. Lucie Zahradníčková 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 8.500 0.000 10.900 1.800 7.050 0.000 8.850 3.100 8.150 0.000 11.250 3.100 7.000 0.000 10.100 41.100
14. Nicole Vieira 2003 Ladywell gymnastic Club L 2.400 8.000 0.000 10.400 1.900 7.050 0.000 8.950 3.100 7.900 0.000 11.000 3.100 7.250 0.000 10.350 40.700
15. Niki Joannidu 2004 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková Jurčová, Kinclová 2.400 8.900 0.000 11.300 1.500 6.500 0.000 8.000 2.800 7.350 0.000 10.150 2.600 7.400 0.000 10.000 39.450
16. Emma Vážanová 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.050 0.000 10.450 1.400 7.650 0.000 9.050 2.500 7.550 0.000 10.050 2.600 7.150 0.000 9.750 39.300
17. Julie Pompová 2003 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.050 0.000 10.450 1.300 5.950 0.000 7.250 3.100 6.900 0.000 10.000 2.400 7.350 0.000 9.750 37.450
18. Anežka Štěpánová 2005 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 2.400 8.750 0.000 11.150 1.300 6.450 0.000 7.750 2.400 6.500 0.100 8.800 3.500 6.050 0.000 9.550 37.250
19. Viktorie Zelenkova 2004 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.450 0.000 10.850 1.500 5.050 0.000 6.550 2.800 5.600 0.000 8.400 2.700 6.900 0.000 9.600 35.400

zpět na detail závodu