Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ, SGM Dráček

 6.10.2018
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

Kategorie MIMI - roč. 2013 a ml.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 9.200 0.000 13.200 25.900
2. Chalupecká Michaela 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.400 0.000 12.400 25.100
3. Tománková Gabriela 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.350 0.000 12.350 4.000 8.550 0.000 12.550 24.900
4. Sosnová Adriana 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.350 0.000 12.350 4.000 8.500 0.000 12.500 24.850
5. Přikrylová Valentýna 2013 GT Šestajovice Černická 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 8.450 0.000 12.450 24.650
6. Schneiderová Adéla 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 8.100 0.000 12.100 23.900
7. Čepeláková Barbora 2013 TJ Sokol Kolín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.100 0.000 12.100 3.000 8.750 0.000 11.750 23.850
8. Rampulková Eva 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.500 0.000 11.500 4.000 7.900 0.000 11.900 23.400
9. Staševská Klaudie 2013 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.600 0.000 11.600 4.000 7.700 0.000 11.700 23.300
10. Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.500 0.000 11.500 4.000 7.700 0.000 11.700 23.200
11. Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.500 0.000 11.500 3.000 8.350 0.000 11.350 22.850
12. Ježková Jaroslava 2013 GT Šestajovice Černická 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.800 0.000 10.800 4.000 7.750 0.000 11.750 22.550
13. Loudová Viktorie 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 7.000 0.000 11.000 22.200
14. Vachterová Mia 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.250 0.000 11.250 4.000 6.150 0.000 10.150 21.400
15. Stuchlíková Anabel 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.800 0.000 10.800 3.000 6.600 0.000 9.600 20.400
16. Linková Lada 2013 Hvězdičky Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.050 0.000 11.050 3.000 4.800 0.000 7.800 18.850
17. Erberová Izabela 2013 Hvězdičky Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 5.950 0.000 9.950 2.000 5.300 0.000 7.300 17.250
18. Tudžaroffová Simona 2013 Hvězdičky Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.500 0.000 10.500 1.000 5.000 0.000 6.000 16.500

zpět na detail závodu